Anty-Greta obala tezy ekoterrorystów. Niemka bohaterką konserwatystów [VIDEO]

Fot.: YouTube Naomi Seibt

19-letnia Naomi Seibt robi furorę na świecie. Niemka kwestionuje tezy Grety Thunberg i ekofanatyków.

Naomi Seibt to niemiecka odpowiedź na Gretę Thunberg. Niemka trafiła na okładki najważniejszych amerykańskich gazet.

19-latka nagrywa filmy, w których kwestionuje alarmujące dane na temat zmian klimatycznych. Nie stroni od krytyki zachowania klimatycznych aktywistów.

Natomiast klimatyzm nazywa „wrednie anty-człowieczą” ideologią. Za co spotyka się z lawiną hejtu skrajnej lewicy.

W przeciwieństwie do Szwedki i jej wrzasków na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos, Niemka wyraża swoje argumentu bardzo spokojnie.

– Chcę, byście wpadli w panikę. Chcę, byście odczuwali ten strach, który ja odczuwam codziennie. A później chcę, byście zaczęli działać – krzyczała w Davos Greta.

– Nie chcę, byście wpadli w panikę. Chcę, byście myśleli – odpowiada Naomi w jednym ze swoich nagrań.

Co więcej – Naomi przyznaje, że jest przeciwniczką zbyt liberalnej polityki migracyjnej w Niemczech i Europie. Za to oczywiście spadła na nią krytyka nauczycieli i innych uczniów.

Do aktywności w sieci sprowokowała ją Greta Thunberg i jej krucjata.

Naomi zaznacza, że nie kwestionuje faktu, iż gazy cieplarniane powodują ocieplenie klimatu. Jednak wskazuje, że wielu naukowców i aktywistów przeszacowało ich wpływ na wzrost temperatury.

Mimo, że 19-latka została okrzyknięta Anty-Gretą, to Niemka nie chce być tak nazywana.

– Powodem, dla którego nie podoba mi się określenie „Anty-Greta”, jest to, że prezentuje mnie jako zindoktrynowaną kukiełkę, wykreowaną na potrzeby drugiej strony – powiedziała Naomi. Niemka dodała, że nie chce krytykować i obrażać Szwedki. „Nie chcę jej zawstydzać” – podkreśliła.

Ponadto Niemka kwestionuje poglądy feministek i reszty skrajnej lewicy. Za to niemieckie media zaatakowały ją, iż jest sympatyczką AfD.

Naomi odpowiedziała, iż nie jest członkinią AfD, ale przemawiała na jednym ze spotkań prawicy. Sama określa się mianem libertarianki.

Źródło: Interia

5 KOMENTARZE

  1. No w końcu może normalność przepedzi oszalałych lewackich odmiencow wszelkiej maści od tych tęczowych do pseudo ekologów. Brawo Naomi.

  2. Kiedyś Prorokami byli „nawiedzeni” mężczyźni – a teraz? Czy w świetle powyższego, można krytykować Papieża – za zwiększeniem udziału kobiet w KK?

  3. Dobra, ładna niemczyzna, jeśli w ogóle można mówić tak o tym psim języku; good job! great job! Madchen!

Comments are closed.