Homoseksualiści częstymi gośćmi u Dudy. Mocne słowa Krzysztofa Bosaka [VIDEO]

Krzysztof Bosak. Foto: YouTube/Rzeczpospolita TV
Krzysztof Bosak. Foto: YouTube/Rzeczpospolita TV

Krzysztof Bosak w Rzeczpospolita TV stwierdził, że szefowa sztabu Andrzeja Dudy oraz sam prezydent pomagają mu w kampanii, ponieważ coraz bardziej przesuwają się w lewo. Przypomina także deklarację Dudy o tym, że często gości w pałacu homoseksualistów i rozważyłby podpisanie projektu podstawionego mu przez środowiska LGBT.

Wypowiedzi pani Turczynowicz pozycjonują Andrzeja Dudę jako kandydata lewicowego. Wypowiedzi […] o ograniczaniu swobody wypowiedzi, autoryzujące lewicowy język – np. mówiące, że tzw. walka z hejtem nie jest cenzurą, podczas gdy w oczywisty sposób w państwach, w których wprowadzono przepisy zakazujące tzw. „mowy nienawiści” prowadzi do cenzurowania poglądów konserwatywnych, narodowych, niepoprawnych politycznie – powiedział Krzysztof Bosak.

W Konfederacji mamy takich liderów, którzy wypowiadają takie rzeczy, za które w świecie zachodnim mogliby pójść do więzienia. Dokładnie na tej podstawie, co Turczynowicz popiera – dodał

Podkreślił także, że Duda „już zaczął się przesuwać w lewo swoimi wypowiedziami na temat LGBT”.

Autoryzuje całą lewicową socjalną politykę PiS. W tej chwili pojawiają się wypowiedzi, których nie powstydziliby się politycy PO. Przypominam, że około 2012 roku politycy PO próbowali przez Sejm wprowadzić przepisy zakazujące „mowy nienawiści”. I swobodnie można by wziąć wypowiedzi pani Turczynowicz, włożyć wystąpienia ówczesnych polityków PO, i nie trzeba byłoby zmienić ani słowa – zaznaczył.

Duda dla LGBT

Zapytany o to, czemu uważa, że „Dudzie bliżej do środowisk homoseksualnych”, Bosak odpowiedział, że przecież „sam to podkreśla”.

Prezydent miał zaaranżowany wywiad dla tygodnika „Wprost”. Padła nowa deklaracja, że jeśli dostałby projekt ustawy ze środowisk LGBT spełniający niektóre ich oczekiwania, to rozważyłby jego podpisanie – przypomniał Bosak.

Druga interesująca informacja, którą prezydent Andrzej Duda się przechwala, to że u niego w pałacu prezydenckim często bywają homoseksualiści. Czyli są mile widziani – stwierdził.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.