Przedszkolanka zgwałciła 13-latka i urodziła mu dziecko. Ona była pijana, on grał na Xboxie

Fot.: abc14news.com

Wielka Brytania żyje skandalem Leah Cordice. Przedszkolanka uwiodła podopiecznego i urodziła mu dziecko.

Przed brytyjskim sądem toczy się sprawa pedofilki z Berkshire. Kobieta odpowiada za zmuszenie 13-latka do stosunku seksualnego.

Leah Cordice była przedszkolanką. Pewnego dnia upiła się i przyszła do domu 13-latka.

Gdy chłopiec grał na Xboxie kobieta zdjęła mu spodnie, a następnie zmusiła do stosunku seksualnego. – Naprawdę nie mogłem odmówić. Ciągle prosiłaby mnie i prosiła, żebym uprawiał z nią seks – zeznał chłopiec. Cordice miała wówczas 17 lat.

Później kobieta odwiedzała 13-latka jeszcze kilkukrotnie i wykorzystywała seksualnie. Równolegle kobieta poślubiła swojego chłopaka i urodziła córkę.

Jak się jednak okazało, było to dziecko, którego ojcem był 13-latek, którego uwiodła. Mąż Leah Cordice przez długi czas był przekonany o swoim ojcostwie.

Prawda wyszła na jaw dopiero podczas testów DNA. Sama Leah Cordice nie chciała poddać się badaniom – zrobiła to dopiero, gdy interweniowała policja, wezwana do rozwścieczonego męża.

Przedszkolanka od początku zaprzeczała jakoby wykorzystała seksualnie nastolatka. Jednak śledczy nie uwierzyli jej zapewnieniom.

Policji udało się ustalić, że uprawiała seks z chłopcem dwa razy w miesiącu, aż do porodu, a następnie jeszcze kilka razy po urodzeniu dziecka.

Źródło:abc14news.com

Comments are closed.