Tusk drwi a Kaczyński atakuje go w państwowym radiu i straszy zabraniem socjalu

Jarosław Kaczyński. Foto: PAP
Jarosław Kaczyński. Foto: PAP

Prezes PiS znowu straszy swoich wyborców „powrotem Tuska”. Tym razem Kaczyński ostrzega, że jeśli straci prezydenta to Polacy stracą socjalizm.

– Tylko Prawo i Sprawiedliwość może zagwarantować kontynuację realizowanych obecnie programów społecznych – przekonywał Jarosław Kaczyński w Polskim Radiu. Prezes PiS straszył słuchaczy, że jeśli Andrzej Duda przegrywa wybory, to program 500+ zostanie zlikwidowany.

Co ciekawe, prezes PiS w państwowym radiu znowu przedstawił scenariusz „B”. Chodzi o przegraną PiS wyborów prezydenckich.

Kaczyński zapewnił, że PiS nie odda władzy. Natomiast Zjednoczona Prawica będzie rządzić pełną kadencję.

Wcześniej Kaczyński kreślił scenariusz przegranej Dudy w wywiadzie dla bliskiej PiS „Gazety Polskiej”. Pokazuje to, że nawet w partii Andrzeja Dudy topnieje pewność w jego reelekcję.

Natomiast sporą część wywiadu Kaczyński poświęcił Donaldowi Tuskowi. Były premier od dłuższego czasu gra na nerwach prezesowi PiS żartami na Twitterze.

– Tusk doprowadził do zniszczenia jakichkolwiek zasad, jakichkolwiek przyzwoitości w polskim życiu publicznym – pieklił się Kaczyński w państwowym radiu. Szef PiS pytany o to czego się spodziewa ze strony Tuska dodał, że „Nie będzie niczego poza agresją”.

Źródło: Polskie Radio

3 KOMENTARZE

  1. No i proszę jaka wolta, Kaczor łże jak poparzony a Tusk na chłodno, rozsądnie punktuje. To naprawdę trzeba być głuchy i ślepym, żeby nie widzieć o ile dalej PiS posunął niszczenie zasad i przyzwoitości.

Comments are closed.