Tak groteskowe i żenujące, że aż trzeba zobaczyć. Finki szykują się na inwazję gwałcicieli [WIDEO]

Zdjęcie: YT/Petozzi
Zdjęcie: YT/Petozzi

Po tym jak lewacki rząd Sanna Marin zapowiedział przyjmowanie imigrantów, a Turcja otworzyła swe granice Finlandia szykuje się na przybyszów. Lewica przygotowała akacje mające pokazać jak radzić sobie z gwałcicielami.

Maria Ohisalo minister spraw wewnętrznych w Finlandii zapowiedziała, że rząd zamierza ściągnąć do kraju nielegalnych imigrantów z południa Europy. Własnie Erdogan otworzył granice więc kolejna inwazja już się rozpoczęła.

Finlandia ogląda swego sąsiada Szwecję i widzi jak napływ imigrantów sprawił, że kraj ten stał się rekordowym w jeśli chodzi o przestępczość seksualną. Finowie i Finki postanowili przygotować się więc na napływ gwałcicieli. I tak miasto Oulu przeznaczyło 2,5 miliona euro na kampanię społeczną, która ma doprowadzić do zmniejszenia liczby przestępstw seksualnych.

W grudniu siedmiu byłych żołnierzy z Bliskiego Wschodu zgwałciło w Oulu 10-latkę . Po ujawnieniu tej informacji zaczęły się zgłaszać kolejne ofiary. Okazało się, że gwałty dokonywane przez imigrantów w Finlandii są niemal na porządku dziennym. Komenda policji w Oulu na początku grudnia po raz pierwszy wydała komunikat o takich przestępstwach, o których popełnienie podejrzewa się m.in. cudzoziemców ubiegających się w Finlandii o azyl. Wtedy podejrzanych było dziesięć osób (osiem zostało zatrzymanych). Wśród nich były także osoby, które przebywają w Finlandii od wielu lat i którym nadano już fińskie obywatelstwo.

Tak więc Oulu za 2,5 miliona euro – ponad 10 milionów złotych przygotowało i zaprezentowało kampanie społeczną. Jednym z jej elementów jest film chyba pokazujący jak powstrzymywać gwałcicieli. Piszemy chyba, bo to jest tak głupie i żenujące, że naprawdę nie wiadomo o co chodzi. Czy w razie ataku gwałciciela należy zakołysać biodrami, pomachać rękoma, wyciągnąć je i zawołać : „Zatrzymaj się, nie dotykaj mnie tam, to jest moja strefa „nie-nie”.

„Na to idą moje pieniądze. Zabijcie mnie. Albo chociaż zróbcie mi lobotomię bym nie musiała żyć z tym co zobaczyłam” – napisała na Twitterze prawicowa działaczka Tiina Wiik.

Na pierwszym nagraniu akcja z Oulu. Na drugim równie głupi i żenujący filmik nadawany w 2016 roku w publicznej fińskiej telewizji.

Comments are closed.