Kolega Biedronia śmieje się z pobożnych kobiet, a sam wykazuje się ignorancją. Sądzi, że maseczka ochroni go przed koronawirusem [FOTO]

Kobiety modlą się przed figurą Matki Bożej w Pendolino. Foto: Facebook Bartosz Treder - Radny Dzielnicy
Kobiety modlą się przed figurą Matki Bożej w Pendolino. Foto: Facebook Bartosz Treder - Radny Dzielnicy
REKLAMA

Kolega Roberta Biedronia, Bartosz Treder, śmieje się z kobiet, które modlą się przed figurą Matki Bożej! Rzekomo odpowiedziały mu, że „ubezpieczenie od Pani Bozi” uchroni je przed zachorowaniem na koronawirusa. Jednocześnie wyrzuca im, że… nie noszą maseczek ochronnych, które przecież nie chronią przed Covid-19 w żaden sposób.

Bartosz Treder, partyjny kolega Biedronia, umieścił na Facebooku zdjęcie wyśmiewające katolików. Widzimy na nim kobiety klęczące w pociągu przed figurą Maryi.

Zdjęcie pochodzi rzekomo z pociągu Pendolino, jadącego na trasie Warszawa – Gdańsk. Lewicowy polityk wstawił je, ponieważ planował ośmieszyć modlące się kobiety. Prawda jest jednak taka, że – choć zamierzał wyśmiać chrześcijan – sam zrobił z siebie pośmiewisko.

REKLAMA

Moje wczorajsze widoki podczas podróży pendolino z Warszawy do Gdańska. Panie modliły się na klęczkach na środku pociągu i zapewniały wszystkich, że nie potrzebują maseczek ochronnych bo przed koronawirusem mają „ubezpieczenie od Pani Bozi” – napisał na Facebooku Treder.

Problem w tym, że wszyscy eksperci już od tygodni powtarzają, że maseczki w żaden sposób nie chronią przed zachorowaniem na koronawirusa.

Nosząc maseczkę ochronną zbieramy na niej bakterie i wirusy. Pytanie o sens jej noszenia należy skierować raczej do psychologa – mówił niedawno prof. Włodzimierz Gut, wirusolog.

No, ale po co lewica miałaby mieć wiedzę? Przecież wystarczy nazwać ją „mową nienawiści” i po sprawie, prawda?

REKLAMA