Co za SONDAŻ! Krzysztof Bosak triumfuje! Andrzej Duda w panice

Krzysztof Bosak na konferencji prasowej fot. PAP/Piotr Polak
Krzysztof Bosak na konferencji prasowej fot. PAP/Piotr Polak

Kibice zabrali głos, kogo widzieliby na fotelu prezydenta. Sondaż dotyczył wyborów prezydenckich, a największym poparciem wśród tej grupy cieszy się kandydat Konfederacji Krzysztof Bosak. W tym zestawieniu Andrzej Duda ma poważny problem.

Samo badanie przeprowadzono na grupie 9 tysięcy kibiców piłkarskich. Gdyby wybory prezydenckie odbyły się dziś najwięcej osób oddałoby głos na Krzysztofa Bosaka. Dostałby 34,8% głosów.

Pokazuje to dobitnie, że fani piłki nożnej to w większości prawicowi wyborcy.

Drugie miejsce w sondażu prezydenckim zajął Andrzej Duda, który może liczyć na 26,5% poparcia wśród polskich kibiców.

Na trzecim miejscu uplasowała się Małgorzata Kidawa-Błońska z wynikiem 16,3%.

Reszta kandydatów otrzymała poparcie poniżej 5%. Co ciekawe Robert Biedroń uzyskał większe poparcie niż Władysław Kosiniak-Kamysz!

+

4 KOMENTARZE

  1. Krzysztof Bosak byłby znakomita przeciw wagą dla PIS. To młody chłopak , ale bardzo mądry i znający nie tylko współczesne realia , ale i historie Polski, ma już bogate doświadczenie polityczne.Ja zagłosuję własnie na niego.

    • Ja z rodziną również głosujemy na niego, a jak się nie uda przejść do II rundy to nie chcąc wybierać wśród dzieci dawnych członków PZPR-u u władzy wybieramy wtedy Dudę.

  2. Duda i Bosak mają sumarycznie ponad połowę głosów w wyborach prezydenckich. Duda powinien przekroczyć 50% głosów już w pierwszej turze wyborów prezydenckich. Jeśli 75% Polaków popiera Izbę Dyscyplinarną SN jako instancję do zwalczania patologii wśród sędziów i prokuratorów, a tylko 25% jest temu przeciwnych, to Duda powinien śmiało postawić sobie za realne zadanie, zwyciężyć już w pierwszej turze wyborów prezydenckich. Szkoda czasu na wysłuchiwanie beznadziejnych i niespójnych logicznie wypowiedzi Kidawy.

Comments are closed.