Aktor Cezary Żak: „Jak kogoś zobaczę w kościele, to mu nogi z…”

Cezary Żak. Foto: Facebook Cezary Żak
Cezary Żak. Foto: Facebook Cezary Żak

Znany aktor Cezary Żak w ostrych słowach zalecił, by nie iść do na Mszę świętą do kościoła. Odwołał się przy tym do jednej z ról, którą grał w popularnym serialu.

Cezary Żak to znany aktor. Znamy go przede wszystkim z roli Karola Krawczyka z „Miodowych lat”. Ostatnio stał się też rozpoznawalny dzięki roli Księdza i Wójta w serialu „Ranczo”.

Właśnie do tej produkcji nawiązał w swoim poście aktor.

JAK KOGOŚ ZOBACZĘ W KOŚCIELE ALBO W OGÓLE GDZIEŚ NA MIEŚCIE TO NOGI Z DUPY POWYRYWAM.SKOŃCZYŁY SIĘ ŻARTY – napisał na Facebooku Cezary Żak [pisownia oryg. – red.]. Zamieścił przy tym zdjęcie z planu serialu „Ranczo”, gdzie aktor grał Księdza.

Przypominamy, że biskupi poszczególnych diecezji wydali dekrety dotyczące dyspensy na terenie swojej diecezji od obowiązkowego udziału we Mszy świetej. Każda z nich opiera się o informację Konferencji Episkopatu Polski, różni się natomiast w szczegółach. Wszędzie jednak jest zachęta do obejrzenia transmisji na żywo z Mszy świętej.

Na kanale NCzasTV od wczoraj trwają transmisje Mszy świętych z różnych kościołów. Nastąpi jeszcze jedna transmisja o godz. 20 z Jasnej Góry.

Comments are closed.