Minister rządu Morawieckiego ma koronawirusa! „Test dał wynik pozytywny. Czuję się dobrze”

PILNE. Obrazek ilustracyjny nczas.com/koronawirusem/koronawirusa
PILNE. Obrazek ilustracyjny nczas.com
REKLAMA

Minister Środowiska w rządzie Mateusza Morawieckiego, Michał Woś, poinformował, że jest zarażony koronawirusem.

„Po stwierdzeniu wczoraj koronawirusa u pracownika Lasów Państwowych, z którym miałem kontakt, poddałem się kwarantannie i wykonałem badanie. Test dał wynik pozytywny. Czuję się dobrze. Dziękuję pracownikom służby zdrowia i wyrażam solidarność z wszystkimi chorymi. #ZostańmyWDomu” – napisał Michał Woś na Twitterze.

Wszyscy członkowie rządu z premierem na czele, powinni się teraz przebadać na obecność koronawirusa.

REKLAMA

REKLAMA