Koronawirus. Koniec z nowymi serialami i programami w TVN. Tego już nie obejrzysz

Kuba Wojewódzki i Magda Gessler fot. instagram.com/kuba_wojewodzki_official
TVN nie pokaże m.in nowych odcinków programów "Kuba Wojewódzki" i "Kuchenne Rewolucje". fot. instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Stacja TVN zawiesza produkcję i emisję wielu popularnych seriali i programów. Nie zobaczymy m.in nowych odcinków programu  „Kuba Wojewódzki” i „Kuchenne Rewolucje”.

W związku z epidemią koronawirusa TVN zawiesza produkcję 9 programów i serialów. O decyzji poinformował w rozmowie z Press.pl Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

– Nie mieliśmy dotychczas do czynienia z taką sytuacją – nikt nie miał – że musimy wstrzymać prawie wszystkie nagrania zarówno dla TVN, jak i dla innych kanałów grupy. Większość już nagranych programów utrzymujemy na emisji, ale musimy przygotować się na dłuższą przerwę w produkcji – powiedział. – Niektóre programy zostawiamy na dalszą część roku. Mam nadzieję, że uda się wznowić nagrania na tyle szybko, żeby przynajmniej jesienna ramówka zbytnio nie ucierpiała – dodaje.

Od 29 marca nie będą już emitowane nowe odcinki programu „Co za tydzień” Oliviera Janiaka. 30 marca zniknie serial „Kod genetryczny”, paradokument „Ukryta prawda”. a także talk-show „Kuba Wojewódzki” i magazyn reporterski „Superwizjer”. Zamiast nowych odcinków „Milionerów” emitowane będą stare.

Od 2 kwietnia nie będą już pokazywane nowe odcinki „Kuchennych Rewolucji”. Emitowane będą powtórki. 4 kwietnia przestanie być nadawany program Ewy Drzyzgi „36,6 – wydanie specjalne”. Nie będzie również emisji serialu „Chyłka – kasacja”.

TVN utrzymuje emisję programów „MasterChef Junior” i „Ameryka Express”, seriali „Motyw” i „Na Wspólnej”, a także „Dzień dobry TVN” i „Uwagi”.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.