Pojawiło się światełko we włoskim tunelu. Spadek liczby zgonów i zakażeń w Lombardii

Pacjenci w szpitalu w Bergamo w Lombardii fot. screen You Tube @Sky News
Pacjenci w szpitalu w Bergamo w Lombardii fot. screen You Tube @Sky News
REKLAMA

320 osób zakażonych koronawirusem, a więc mniej niż w poprzednich dniach, zmarło w ciągu ostatniej doby w regionie Lombardia na północy Włoch – podały w poniedziałek tamtejsze władze.

Zanotowano wzrost zakażeń o 1555, czyli także mniej niż dotychczas każdego dnia.

„Dzisiaj potwierdza się trend spadkowy”, „to pierwszy pozytywny dzień” -oświadczył Giulio Gallera z władz regionu. „Jest światełko w tunelu” – dodał.(PAP)

REKLAMA
REKLAMA