Pojawiło się światełko we włoskim tunelu. Spadek liczby zgonów i zakażeń w Lombardii

320 osób zakażonych koronawirusem, a więc mniej niż w poprzednich dniach, zmarło w ciągu ostatniej doby w regionie Lombardia na północy Włoch – podały w poniedziałek tamtejsze władze. Zanotowano wzrost zakażeń o 1555, czyli także mniej niż dotychczas każdego dnia. „Dzisiaj potwierdza się trend spadkowy”, „to pierwszy pozytywny dzień” -oświadczył Giulio Gallera z władz regionu. … Czytaj dalej Pojawiło się światełko we włoskim tunelu. Spadek liczby zgonów i zakażeń w Lombardii