Ekofaszyści w obliczu tragedii. „Koronawirus to lekarstwo. Ludzie są chorobą” [FOTO]

Plakaty z napisem
Plakaty z napisem "Koronawirus jest kekarstwem. Ludzie są chorobą" rozwieszone przez ekofaszystów z brytyjskiej organizacji Extinction Rebellion. Zdjęcie: Twitter/ XREastMidlands

Ekofaszyści z brytyjskiej organizacji Extinction Rebellion oblepili jedno z angielskich miast plakatami, w których szydzą z tragedii, która dotknęła ludzi. Nawet epidemia jest dla nich okazją do szerzenia swej patologicznej, nienawistnej ideologii.

Rozklejeniem plakatów pochwalił się oddział ekoterrorystów z Extinction Rebellion w East Midlands – środkowo-wschodnim regionie Anglii ze stolicą w Nottingham. Na swym koncie na Twitterze zamieścili zdjęcia plakatów z klepsydrą i napisem:„Koronawirus jest lekarstwem. Ludzie są chorobą”.

Od akcji faszystów odcina się centrala w Londynie pisząc na Twitterze, że plakaty nie odzwierciedlają tego w co „wierzy i reprezentuje XR ( Extinction Rebellion – przyp red.)

Ekofaszystowska organizacja zrobiła to jednak dopiero po tym jak akcja faszystów spotkała się z wielką krytyką. XR Oskarżyła też o prowokację „skrajnie prawicowe organizacje”.

Tymczasem okazuje się, że konto na Twitterze XREastMidlands, na którym chwalono się podłymi plakatami od dawna jest obserwowane przez centralę ekofaszystów z Extinction Rebellion. Wpisy z konta w East Middlands docierają do innych grup, także do centrali i są dalej kolportowane.

Inna organizacja ekologów The Global Warming Policy Forum (GWPF) twierdzi, że nie ma żadnych powodów by podważać iż, konto na którym chwalona jest podła akcja należało do jakiejkolwiek innej organizacji niż Extinction Rebellion.

XR to jedna z najbardziej skrajnych organizacji mieniących się ekologicznymi. Jej członkowie zasłynęli z blokowania Londynu, metra w tym mieście, autostrad i lotnisk. To oni stali za akcją która naraziła życie pasażerów samolotów. Ekofaszyści z Extinction Rebellion w czasie jednej z terrorystycznych akcji wysłali drony nad lotnisko Heathrow.

9 KOMENTARZE

  • ▌▌A teraz wyobraźmy sobie, że Bruce Willis z „12 małp” wchodzi do głównej siedziby członków Extinction Rebellion…

   .

 1. ▌▌Absolutnie wszyscy nawiedzeni ideolodzy to idioci — to bardzo ułatwia polemikę, choć czyni ją jałową jak dialog z muchą.

  Ze względów społecznych i ekonomicznych trzeba jednak zwrócić uwagę na jeden coraz szerzej kolportowany ekoidiotyzm:

  — „Dzięki epidemii «chinki» powietrze staje się coraz czystsze, przyroda dzięki chińskiej grypie oddycha z ulgą!”

  Nawiedzony bullshit, jak zawsze w przypadku lewicy.

  Działania w trakcie epidemii przypominają działania wojenne, a każda wojna jest ekstremalnie nieefektywnym wykorzystaniem zasobów.

  Efekt?

  Z powodu epidemii «chinki» państwowo i prywatnie ludzie leją MILIONY LITRÓW chemicznych środków biobójczych — bezproduktywnie (najczęściej) próbując walczyć z chińskim wirusem: lejąc go po miastach, budynkach i swoich mieszkaniach. Cała ta chemia spłynie do rzek, na pola, do mórz — odpowiednio do paniki śmiertelnie zatruwając środowisko naturalne. Taki będzie „dobroczynny dla środowiska” efekt chińskiej grypy.

  .

 2. Jestem śmiertelnym wrogiem lewactwa i całej reszty bezmózgowia, ale patrząc na stan Naszej planety, trudno nie zauważyć, że ludzkość jest najgorszym wirusem, jaki trafił się tej Planecie. Niestety.

  • Jest taka ciekawa książka – Alan Weisman „The World Without Us” (2007).
   Są to naukowe rozważania, jak potoczyłyby się losy Ziemi po nagłym zniknięciu z niej gatunku ludzkiego. Jako jedną z możliwych przyczyn takiego zdarzenia autor wymienia selektywnego dla ludzi wirusa, pozostawiającego inne gatunki nienaruszone.

   • Dzięki – z chęcią przeczytam. Natomiast jeśli zaistniałby taki wirus-selektywny strażnik, tzn., że planeta posiada prawidłowe pole Sheldrake’a ;

 3. To jest grupa ludzi namawiająca do ludobójstwa. I jakoś władze nie biorą ich za pysk. Oni po takiej deklaracji już po godzinie znaleźć się na dołku.

 4. To kolejne lewackie „myślenie życzeniowe”!
  Najpierw było „wpuścimy islamistów,oni zabiją chrześcijan,potem zrobimy z nich eko-homo-lewaków i będzie fajnie”,a teraz jest „wirus z Chin zabije wszystkich chrześcijan i będzie eko-homo-fajnie”!
  Zawsze jest pewnik,że im się nic nie stanie,bo przecież by się nie cieszyli że sami też umrą? Chyba że to samobójcy!

Comments are closed.