Michalkiewicz: Rząd Morawieckiego prowadzi do katastrofy! Nadciąga kryzys jakiego nie znał świat! [VIDEO]

Stanisław Michalkiewicz dla NCzasTV: Rząd Morawieckiego prowadzi do katastrofy! Nadciąga kryzys jakiego nie znał świat!
Stanisław Michalkiewicz dla NCzasTV: Rząd Morawieckiego prowadzi do katastrofy! Nadciąga kryzys jakiego nie znał świat!

Stanisław Michalkiewicz nie ma dobrych wieści. Działania rządu Morawieckiego nie przyniosą nam ulgi – wprost przeciwnie, przyspieszą i spotęgują nadchodzący kryzys.

W rozmowie z Tomaszem Sommerem dla kanały NCzasTV Stanisław Michalkiewicz wyjaśnił jakie będą konsekwencje gospodarcze tzw. antykryzysowych działań rządu Mateusza Morawieckiego.

Publicysta sądzi, że pewne kręgi, są zainteresowane podtrzymywaniem paniki i skutków epidemii koronawirusa.

Zobacz nagranie:

15 KOMENTARZE

 1. „W kontekście epidemi koronawirusa każda śmierć jest przedstawiana jako horror jest oczywiste, że „nieśmiertelność” powinna być traktowana jako jeszcze jedno „prawo człowieka.” (Luboś Moti)

  Mój 42 letni syn spytał mnie ostatnio, czy epidemii koronawirusa można było uniknąć…
  Odpowiedziałem mu, że nie!!!
  W listopadzie ubiegłego roku, kiedy zrobiłem sesję odczytywania przyszłości wyszło mi, że od marca tego roku Polskę czeka chaos i upadek społeczny i gospodarczy a w następstwie tego powszechny głód.
  Interesujące jest dla mnie to, że jako przyczynę tej sytuacji „widziałem jakieś idiotyczne poczynania władz” w Polsce i nie tylko w Polsce, a nie epidemię wirusa.
  Pisałem o tym wszystkim w komentarzu na tym portalu.
  Ciekawe, ile osób , oprócz moderatora portalu, przeczytało moje słowa…

  Rodacy! Nie dajmy się zwariować!

  • Wariuję na punkcie zdrowego rozsądku! Dlatego muszę skonstatować iż idiotycznymi poczynaniami władz są zaniechania we wsadzaniu do pudła takich „POrad”, jakie prezentuje ten squrwieludek „Wernyhora”. Wspomniane „POrady”, to są oczekiwania vel samospełniające się przepowiednie (bo nie można wykluczyć mechaniki działającej pod hasłem tym, że „‚na początku było słowo…”). Jest w ogóle dziwacznym dewaluowanie osiągnięć przedwojennego patrona obecnego obozu rządzącego, przez aktualny rząd, który nie zorganizował np w Kiejkutach nowej Berezy dla „Wernyhorian”

 2. Przecież jakoś trzeba było zresetować światowy system długów. Policzyli chłopaki, że wojna na skalę światową jest nieopłacalna, więc sprawę załatwiają pandemią.

 3. Ja naprawdę nie rozumiem niektórych publicystów. Czy wy nie wiecie co się dzieje we Włoszech i Hiszpanii? Jak można pieprzyć takie androny. Tam w realu umierają tysiącami ludzie i to teraz już a kryzys to może będzie a może nie. Po wojnach narody odbudowywały gospodarki to i po epidemii też odbudują a ludzi umarłych nie da się wskrzesić. Amen.

  • jakbys sie interesowal smiertelnoscia ludzi kazdego roku to wiedzialbys,ze umieraja setkami tysiecy rocznie w kazdym kraju,tylko w tamtych latach umierali po cichu,czesto w samotnosci, teraz maja publike, media,politykow i panike, ktorzy ci ostatni rozpylaja.

 4. Tako rzecze wybitny znawca ekonomii oraz wyznawca i praktyk wolnego rynku-,,wykupcie „mi mieszkanie bo nie mam pieniędzy”Michalkiewicz Stanisław.

 5. Panie Redaktorze.
  Proszę wstrzymac się od komentowania epidemii, bo na tym Pan sie nie zna. Dziękuję.

Comments are closed.