Najnowszy bilans koronawirusa w Polsce. Ministerstwo Zdrowia informuje o nowych zakażeniach

PILNE. Obrazek ilustracyjny nczas.com/koronawirusem/koronawirusa
PILNE. Obrazek ilustracyjny nczas.com

Rośnie liczba wykrywanych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze wyniki badań.

– Mamy 20 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych – napisano na Twitterze Ministerstwa Zdrowia.

– Potwierdzone przypadki dotyczą: 5 osób z woj. śląskiego, 4 osób z woj. małopolskiego, 3 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 2 osób z woj. świętokrzyskiego, 2 osób z woj. wielkopolskiego, 2 osób z woj. lubelskiego oraz po 1 osobie z woj. podlaskiego i zachodniopomorskiego.

– W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 1051/14 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Oznacza to, że w ciągu ostatniej doby zarejestrowano 150 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Dla porównania w dniu wczorajszym było to 151 przypadków.

4 KOMENTARZE

 1. Skad wiedza ze to ten wirus a nie co inne go? Jakie to ma znaczenie. Po to jest moeszebacher, jonny daniels,’bezgotowkowe’ itp aby polskie goje zap… za miske ryzu. Jeszcze troche i ta oglupiaja polska ‚szlachta’ bedzie sie czipowac i palic gotowke bo jest w niej wirus.

 2. Statystyki policyjne: Przez ferie br. czyli od 10.01. – 23. 02. czyli przez 44 dni było 2899 wypadków drogowych – zginęło 291 ludzi. To daje ponad 10 % !
  W tej niby epidemii, na ponad 1000 zachorowań nie żyje 14 ludzi, co daje niespełna 1,4 %.
  O czym więc mówimy ? Po co i komu potrzebny jest ten cyrk ? Powinno się zaprzestać pisania o tej rozhulanej sztucznie pseudo-pandemii, bo to już dosłownie wstyd i dziecinada. Poszukajmy lepiej tego gadziego stada, któremu zależy na światowej ruinie, będącej pokłosiem rządowego terroru i zapaści gospodarczej. Może to oni wychlali ten brakujący spirytus i leja z Nas do rozpuku – przy okazji kradnąc co się da ?

 3. W Polsce dane za 2018 rok:
  Zakażenie AIDS – 1200 zachorowań – 200 zgonów
  Liczba zakażeń na Świecie – 38 mln – zgonów – 770 tys

  Grypa – ok 5.2 mln zachorowań – umieralność średnio ponad 100 / m-c
  Rak: 133.000 przypadków – ok 10 tys zgonów + rak jelita grubego – 5,5 tys
  Nadciśnienie tętnicze: dotknięta nim jest 30% populacji – 6 tys zgonów rocznie.
  Cukrzyca: 5% populacji – 6 tys zgonów
  Zapalenie płuc: 8,5 tys zgonów rocznie.

  Państwowy Zakład Higieny przekazał, że w samym lutym w Polsce na grypę zachorowało blisko 800 tysięcy osób. W tym samym czasie zmarły 23 osoby.

  Ta panika rozdmuchana do granic ludzkiego pojęcia, to społeczna patologia. Jak śnieżna kula – nabiera rozmachu dewastując Polskę do podstaw egzystencji. Kto pierwszy potem przyjdzie, pozamiata, poodkurza i założy sobie państwo.
  1,4 % śmiertelność – tego nie powinno się nawet brać pod uwagę.
  W Stanach – najgęściej chorują w okolicach New Jersey – zapada 1/1000 = 1 promil.
  Cały ten świat decydencki nadaje się do psychiatry.
  I jak się sprawdza, że „Reklama dźwignią handlu” – ktoś tu swoje wyłożył.

Comments are closed.