Aleksander Kwaśniewski uwięziony w Szwajcarii. Opowiada o swojej sytuacji i pije do obozu władzy

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy / Fot. PAP
Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy / Fot. PAP

Jak donosi „Fakt” Aleksander Kwaśniewski wraz z żoną wybrali się na marcowe narty do Szwajcarii. Plany pokrzyżował im jednak koronawirus. Była para prezydencka znajduje się w górach na autokwarantannie. Kwaśniewski opowiedział o swojej sytuacji portalowi Fakt24.

– Jestem uziemiony w górach w Szwajcarii. Miały być piękne marcowe narty, a mamy autokwarantannę – wyznał w rozmowie z Fakt24 Aleksander Kwaśniewski.

Opowiadając o swojej sytuacji Kwaśniewski pije również do nadchodzących wyborów prezydenckich.

– Wszystkie wydarzenia międzynarodowe – konferencje, spotkania wykłady są zawieszone. Optymistycznie oceniano, że może w połowie maja wróci to do jako takiej normy, ale odwoływane są teraz także czerwcowe wydarzenia. A PiS chce robić wybory! – powiedział były prezydent.

Kwaśniewski uważa również, że wybory prezydenckie 2020 należy przełożyć. – Wybory powinny być przełożone z powodu zagrożenia zdrowia i życia tysięcy ludzi – powiedział.

Źródło: Fakt24

20 KOMENTARZE

 1. „Kwaśniewski pije do obozu władzy” Ale co pije, w jakich ilościach i jak mocne trunki ?

 2. Od czasów towarzysza Ziuka vel Piłsudskiego w Polsce panuje burdel totalny. Pocieszającym jest to, że od niedawna nie tylko u nas ale w całej Jewropie. Nawet Ameryka pada pod knowaniami Chazarów. Jak już wszystko opanują zaczną się wyrzynać między sobą i nastanie święty spokój.

 3. WSZYSCY WIEMY ,ŻE PIJE – JEDYNĄ INFORMACJĄ JAKA WARTO PRZECZYTAĆ TO TO,ŻE
  ODWOŁYWANE SĄ SPOTKANIA W CZERWCU CZYLI PANDEMIA POTRWA DO WAKACJI.
  SZALOM PANIE KWAŚNIEWSKI- WIADOMO ZAWSZE LEPIEJ BYĆ BLIŻEJ SWOJEGO KONTA W SZWAJCARII NIŻ POLSKIEGO PIERDLA .

 4. picie … to najlepiej wychodzi temu panu … poza tym jeszcze służba obcym (chociaż dla niego swoim …) służbom i to jak przed 89 jak i później – za zdradę interesów Polski powinien gnić w więzieniu … a nie na auto kwarantannie on inclusive w szwajcarskim kurorcie …

 5. Może by tak dodali, że CBA w 2014 podejrzewala Kwaśniewskiego o posiadanie willi w Davos kupionej na słupa?

 6. konferencje, spotkania, wykłady, ach te zycie na salonach. Koledzy tez w euro parlamecie Cimoszewicz, Miler, Haubner i inni znani ze spotkan biora politycznego PZPR.
  Jaki by nie wprowadzic system polityczny onit zawsze: konferencje, spotkania, wykłady.

 7. ludu pracujący miast i wsi w Szwajcarii (przynajmniej posiadacze samochodów) pamiętajcie żeby zamknąć bagażnik (małe hatchbacki też), naczelny chlej 3rp in the area!

 8. stolzmany uciekly tam do swojego banku ,,,musza hajsu pilnowac,,,

 9. pojechał na narty w marcu jak juz była epidemia koronawirusa ,teraz medrkuje zamiast odpoczywać co za SZUJE Z TYCH POLITYKÓW OPOZYCJI WSZYSTKO ZROBIA ABY PIS NIE WYGRAŁ

 10. Hmmm, czerwone knury mają konta w bankach szwajcarskich, więc i maja zadowolone miny.

 11. …i zostań Pan tam jak najdłużej. Jak widać osoby, które teoretycznie powinny być najbardziej świadome zagrożeń i obostrzeń jakie wiążą się z pandemią są najbardziej nieodpowiedzialne vide były Pan Prezydent, obecny Marszałek Senatu nomen omen lekarz. Teraz najlepiej widać jak woda sodowa uderza „elitom” do głowy, wydaje się im, że nawet natura będzie respektować ich przywileje. Myślę, że przyszedł czas na przewartościowanie rzeczywistości… O pozycji człowieka powinny zacząć decydować jego przymioty i wartość określona jego przydatnością dla społeczeństwa i narodu

Comments are closed.