HIT! Kidawa-Błońska chciała przykryć „inspiratory”. Udało się. Kolejną gafą! [VIDEO]

Małgorzata Kidawa-Błońska podziękowała
Małgorzata Kidawa-Błońska. Foto: PAP

W poniedziałek prezydent Andrzej Duda zwołał posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego. W odpowiedzi szef PO Borys Budka i Małgorzata Kidawa-Błońska zorganizowali konferencję prasową. To właśnie tam padło słynne już zdanie o „inspiratorach”, które podbiło Internet.

Małgorzata Kidawa-Błońska na polskiej scenie politycznej godnie zastępuje Ryszarda Petru. Kandydatka KO na prezydenta ma bowiem tendencję do licznych wpadek językowych.

Trzeba się zastanowić, ile potrzeba jest inspiratorów i ile potrzeba kolejnych szpitali zastępczych. Dlatego są to pytania, na które, mam nadzieję, że po dzisiejszej Radzie, będziemy znali odpowiedzi – stwierdziła w poniedziałek.

Tajemnicze „inspiratory” nie uszły uwadze opinii publicznej. Sztab Kidawy-Błońskiej postanowił więc przekuć porażkę w sukces. Kandydatka KO nagrała filmik, w którym nawiązuje do swojej wpadki. Dziękuje w nim pracownikom służby medycznej oraz wszystkim tym, którzy pomagają w tym czasie starszym i samotnym. Nazywa ich „inspiratorami dobra”.

Plan był dobry. Zepsuł go jednak drobny szczegół. Małgorzata Kidawa-Błońska przykryła bowiem poprzednią wpadkę nową. Podziękowała „pielęgniarką”.

Kochani, nawet zwykłe przejęzyczenie może przynieść wiele dobrastwierdziła.

Dziękuję, lekarzom, pielęgniarką, dziękuję tym, którzy szyją maseczki, pomagają starszym i samotnym, dostarczają posiłki. Jesteście dla nas inspiratorami dobra – dodała.

Źródła: Twitter/nczas.com

10 KOMENTARZE

 1. To już może podchodzić pod demencję…
  Czy ktoś mi może wytłumaczyć, dlaczego PO na front wysuwa same tego typu gwiazdy? Najpierw Pitera ze swoimi dywagacjami i komisją do wykrywania łososia za 6,80, potem Kopacz ze swoim oblizywaniem, przekopywaniem na metr w głąb ziemi smoleńskiej i rzucaniem kamieniami w dinozaury teraz ta.
  Znam kilka osób z PO i są to inteligentni, rozgarnięci ludzie. Ale mężczyźni.
  Czy to sytuację tłumaczy? Tam nikt nie ma na tyle jaj żeby w imię poprawności politycznej nie pozwolić ośmieszać swojej formacji? Przecież każdym swoim wystąpieniem peowskie muzy udowadniają, że prawo szariatu jest w pełni uzasadnione…

  • No faktycznie, argumen „ciężkiego kalibru” na rzecz prawa szariatu…. Śmiechu warte. Widocznie nie tylko kobiety popisują się „einsteinowskim mysleniem”. Brawo.

 2. To nie są przejęzyczenia, to jest po prostu idiotka, czemu ja dali na przodek? Bo pewnie najmądrzejsza z calogo peło

  • Może gdyby obowiązywał to ten świat nie byłby taki „wspaniały” jakim go stworzyli sami „mądrzy, logicznie myślący, prawi MĘŻOWIE STANU”

 3. Haha…coraz głupsze egzemplarze z tego ugrupowania się pojawiają. Pytanie czemu. Być może babka jest po prostu na odstrzał? Przecież niemożliwe, by same przygłupy tam już pozostały?

 4. Pani Kidawa- Błońska wygląda na osobę bezradną i zrozpaczoną tym, co wygaduje; na siłę chce się poprawić i wypada beznadziejnie i coraz gorzej; ale co na to inspiratorzy jej beznadziejnej kandydatury?

Comments are closed.