Krzysztof Bosak chce chronić wyborców przed PiS. „Życie posłów nie jest więcej warte niż ICH życie”

Krzysztof Bosak. Foto: PAP
Krzysztof Bosak. Foto: PAP

Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji na prezydenta, po raz kolejny zaapelował o przesunięcie wyborów. PiS przekonuje, że koronawirus jest tak groźny, iż konieczny jest stan epidemii w Polsce, a jednocześnie chce wysłać Polaków na wybory.

– Nie możemy mówić obywatelom, że mają pozostać w domu i jednocześnie zmuszać komitetów wyborczych żeby dziesiątki tysięcy ludzi wydelegowały do komisji na szkolenia i żebyśmy uczestniczyli w organizacji wyborów – grzmiał z mównicy sejmowej Krzysztof Bosak.

Choć PiS wprowadził w Polsce stan epidemii, to nie zamierza przesunąć wyborów. W ten sposób naraża życie i zdrowie Polaków.

– Panie premierze, panie prezydencie. Jeżeli pan lub jego personel nas ogląda. Przesuńmy wybory. Bardzo o to apeluję. Nie zmuszajmy nas do tego, żebyśmy w tej chwili dalej pracowali nad wyborami. Życie posłów nie jest więcej warte niż życie członków komisji – prosił kandydat Konfederacji.

Przypomnijmy, że obecna sytuacja sprzyja Andrzejowi Dudzie. Obecny prezydent ma okazję wykazać się na stanowisku i dlatego rosną mu słupki sondażowe. Jednocześnie reszta kandydatów jest uziemiona i nie mogą oni prowadzić kampanii.

W tej sytuacji przypomina się pewne stare powiedzenie: „Po trupach do celu”…

Źródło: 300polityka

3 KOMENTARZE

  1. Najważniejsze będą debaty. Nie ulegaj presji nie słuchaj idiotow podpowiadajacych emocje, nie daj się wciągnąć w pookraglowy stół udawaczy vel sprzedawczykow

  2. Pięknie dziś zaoraliście PiS działając razem z PO. Pokazaliście, że macie niezłą zdolność koalicyjną. Gratuluję.

  3. Zbiórka w sejmie niby była konieczna chociaż wszyscy od parlamentu europejskiego po szczyt g20 głosowali zdalnie. A teraz sprzeciwiacie się odbycia wyborów? co zakłamanie. Panie bosak daj pan spokoj.

Comments are closed.