PILNE! Ministerstwo Zdrowia: 58 nowych przypadków koronawirusa. Zmarły kolejne dwie osoby

PILNE. Obrazek ilustracyjny nczas.com/koronawirusem/koronawirusa
PILNE. Obrazek ilustracyjny nczas.com

Ministerstwo Zdrowia informuje, że mamy w Polsce 58 nowych przypadków koronawirusa. Łącznie zakażonych jest 1221 osób. Zmarły kolejne dwie kolejne osoby.

Nowi zakażeni to: 40 osób z woj. mazowieckiego, 8 osób z woj. podkarpackiego, 3 osób z woj. podlaskiego, 3 osób z woj. warmińsko-mazurskiego, 2 osób z woj. opolskiego oraz po 1 osobie z woj. pomorskiego i wielkopolskiego.

Zmarli to: 78-letni mężczyzna i 84-letnia kobieta zakażeni koronawirusem. Oboje mieli choroby współistniejące.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowych przypadkach na Twitterze:

Źródło: MZ

2 KOMENTARZE

  1. Na raka umiera ponad 8 milionów osób rocznie. W Polsce rak zabija blisko 110 tysięcy osób, z czego około 100 tysięcy umiera w wyniku nowotworów złośliwych. A tj., ok. 300 osób dziennie. O czym więc mówimy ? Żydowska działalność rozwaliła nie tylko Polskę, ale i Eu i gdzie tylko się da. W USA w najgorszych miejscach zachorowalność jest 1/1000 osób.
    Interesy „wybranych” sięgają nawet tu: płatności PayPal – pieniądze są blokowane z powodu niby-koronawirusa i piszą, że mogą do 40 dni ! To jest agresywny napad na Polskę. Zostaliśmy najechani wg planów masońskich – iluminaci robią co chcą, a „polski” rząd głupa udaje, że nie co się i skąd bierze. Mają rozkaz robić działania pozorowane i same głupie ruchy, które jeszcze bardziej pogłębiają Nasz upadek. Jesteśmy też najbardziej rozbrojonymi obywatelami w Europie, a polskie wojska i służby są pilnowane przez ponad 60 tyś agentów massadu. Jakakolwiek tzw. poprawność polityczna, etniczna, czy co tam przyjdzie do głowy nie ma na ten czas żadnej racji bytu. W takich okolicznościach wszelkie takie chore dziwactwa zostają zawieszone. Musimy wstać z kolan i walczyć o Naszą tożsamość.

  2. Podawanie informacji w jakich miejsowościach i na jakich ulicach wykryto wirusa pozwoliły by unikać takich miejsc.Nie wiem czym kierują sie służby medyczne zatajając takie informacje.Chcą żeby było jeszcze więcej zarażeń?

Comments are closed.