Koronawirus w Polsce. Dobowy rekord zgonów. Przekroczyliśmy 2 000 zakażonych. Najnowsze dane z Ministerstwa Zdrowia

PILNE. Obrazek ilustracyjny nczas.com/koronawirusem/koronawirusa
PILNE. Obrazek ilustracyjny nczas.com

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce.

– Mamy 71 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych – napisano na Twitterze Ministerstwa Zdrowia.

– Potwierdzone przypadki dotyczą: 26 osób z woj. mazowieckiego, 17 osób z woj. wielkopolskiego, 15 osób z woj. dolnośląskiego, 6 osób z woj. śląskiego, 3 osób z woj. opolskiego, 3 osób z woj. lubelskiego oraz 1 osoby z woj. zachodniopomorskiego.

– Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci pięciu kolejnych osób zakażonych koronawirusem. Są to: 71-letni mężczyzna, 87-letnia kobieta i 73-letnia kobieta ze szpitala w Radomiu, wszyscy z chorobami współistniejącymi; 73-letnia kobieta ze szpitala w Tychach, która była w stanie ciężkim i miała choroby współistniejące oraz 60-letni mężczyzna ze szpitala w Biłgoraju.

– W sumie liczba zakażonych koronawirusem: 2055/31 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Oznacza to, że dzisiaj wykryto już 193 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, a zmarło 9 osób. Do tej pory dobowy rekord zgonów to 4 osoby.

5 KOMENTARZE

  1. Niech Morawiecki napisze do Trumpa żeby zrobił nam prawdziwe lato a nie tylko przeplata zimę z późną wiosną . Albo do tej pory nie opanowali sztuki sterowania pogodą opracowaną przez Teslę albo mają jakiś układ z ZUS-em . Sporo ale nie wszyscy :-) . A może jeszcze kilku ? Banda dzieciaków , którym ktoś stworzył fajne zabawki bawi się ewidentnie w bogów . Ciekawe kto pierwszy powie sprawdzam.

  2. Przecież zakażeni, czyli zarażeni to jeszcze nie chorzy z objawami klinicznymi. Również to, co sypią nam z nieba i to nocą.

  3. Wyleczeni pewnie się rozeszli. No ale gdzie te tysiące trupów? W końcu jest ŚWIATOWA PANDEMIA a nie jakaś sezonowa epidemia. Mieszkam w Anglii, koło krematorium i żadnych ruchów tu nie widzę. Znajomy pracuje w szpitalu, gdzie podobno jedna osoba zmarła. On też żadnych trupów nie widzi. Wszyscy zajmują się zarażonymi, ale oni nie umierają. Za to powietrze czystsze, niebo czyste bez chemtrails, pachnie wiosną.

    • Ty sie Sommer nie wyglupiaj nie podpisuj sie jako arko. Kolo zakaznego w zadnej Angli nie mieszkasz, wiec i ruchu w interesie nie widziales.

Comments are closed.