Koronawirus w USA. Kaszlała na jedzenie w sklepie. Oskarżono ją o terroryzm!

Margaret Cirko. Foto: Twitter
Margaret Cirko. Foto: Twitter
REKLAMA

Margaret Cirko  celowo kaszlała na jedzenie w sklepie spożywczym w Pensylwanii. Szybko ją aresztowano. Departament Sprawiedliwości USA ogłosił, że osoby, które celowo rozprzestrzeniają koronawirusa, będą oskarżone o terroryzm!

Pandemia korowanwirusa w USA nabiera rozpędu. Wystarczy dodać, że prezydent Donald Trump, powiedział na konferencji, że śmiertelność na poziomie 100-200 tys. osób, będzie sukcesem! Nic zatem dziwnego, że Waszyngton zaostrza przepisy w walce z tym śmiertelnym wirusem.

W USA głośno o skandalicznym zachowaniu Margaret Cirko. Kobieta jak twierdzi „żartowała” i kasłała na jedzenie w supermarkecie. Kobietę szybko aresztowano, opublikowano jej dane oraz zaprezentowano wizerunek.

REKLAMA

Usłyszała już zarzuty. Jej „żart” zakwalifikowano jako próbę dokonania poważnego przestępstwa. Zarzucono jej terroryzm przy pomocy „czynnika biologicznego”, zakłócanie porządku publicznego oraz próbę kradzieży.

Dlatego jak podaje „Fox News” Margaret Cirko pozostanie w areszcie do rozprawy, kaucję ustalono na 50 tysięcy dolarów.

Media w USA informują, że kobieta weszła do supermarketu w Hanover Township w Pensylwanii i zaczęła celowo kaszleć na produkty spożywcze, mięso i pieczywo. Dodatkowo  krzyczała, że zaraziła się koronawirusem i i groziła, że zarazi innych. Co więcej Cirko próbowała ukraść 12-pak piwa.

Produkty spożywcze, które były w pobliżu kobiety wyrzucono, a koszt jej nieśmiesznego „żartu” wyceniono na 35 tys. $. Teraz kobietę oskarżono o terroryzm.

Źródło: Fox News/ o2.pl

REKLAMA