Lewandowscy wystosowali dramatyczny apel. „Zróbcie to nie tylko dla siebie, ale dla Waszych najbliższych”

Robert i Anna Lewandowscy maja do Polaków apel! Foto: Instagram
Robert i Anna Lewandowscy maja do Polaków apel! Foto: Instagram
REKLAMA

Pandemia koronawirusa zmieniła życie niemal wszystkich europejczyków. Rządy wielu krajów, by zatrzymać rozpowszechnianie sie wirusa, wprowadziły obostrzenia, dotyczące zakazu zgromadzeń. Mimo to głupota i nieodpowiedzialność ludzi przeraża. Dlatego swój apel wystosowali również Anna i Robert Lewandowscy. „Zmobilizujcie się i zostańcie w domach (…) zróbcie to nie tylko dla siebie, ale dla Waszych najbliższych”

By wesprzeć rządy w walce z koronawirusem, wielu celebrytów i sportowców, wykorzystuje swoją popularność, by wytłumaczyć ludziom powagę sytuacji. Gwiazdy sportu apelują do kibiców o zachowanie odpowiedzialności i niewychodzenie z domów.

Taki apel wystosowali równierz Anna i Robert Lewandowscy. Żona naszego najlepszego piłkarza umieściła na Instagramie zdjęcie, do którego pozuje razem z Robertem w maseczkach ochronnych.

REKLAMA

„Nie wiem, czy mieliście okazję oglądać wywiad z ratownikiem medycznym na TVN24? My tak, i bardzo nas on poruszył. Tym, którzy stoją na pierwszej linii frontu należy się nasza bezwzględna pomoc i wsparcie.”

„O kim mowa? O grupie ludzi, którzy robią wszystko, żeby pomoc nam w ciężkiej codzienności. Pracownicy służby zdrowia, policjanci, ratownicy, handlowcy… Jest jedna rzecz, którą możemy zrobić najlepiej: stosować się do zaleceń, zostać w domu wbrew narastającym frustracjom. Jakkolwiek to zabrzmi – mamy wpływ na dalszy rozwój tego, co się wydarzy. Mamy wpływ na życie naszych rodzin i rodzin tych, którzy poświęcają się dla nas.”

„Zwracam się do moich kochanych obserwujących… Mimo, że pogoda sprzyja długim spacerom, a siedzenie w zamkniętym domu to ostatnia rzecz, której z początkiem wiosny Wam potrzeba, to jest bardzo ważny czas. Zmobilizujcie się i zostańcie w domach. Nie spotykajcie się w większych grupach, zróbcie to nie tylko dla siebie, ale dla Waszych najbliższych i dla tych którzy ratują życie chorych 24 godziny na dobę.”

„Dodatkowo PAMIĘTAJMY o tych najbardziej potrzebujących, między innymi o osobach STARSZYCH, którzy są sami, potrzebują pomocy/POSIŁKÓW #posilekdlaseniora (o tym więcej na moim Insta Story). Dziękuję, że przeczytaliście ten post” – pisze na swoim Instagramie Anna Lewandowska.

View this post on Instagram

Zdjęcie nieprzypadkowe (z ogrodu) PRZECZYTAJCIE DO KOŃCA🙏 Nie wiem, czy mieliście okazję oglądać wywiad z ratownikiem medycznym na TVN24? My tak, i bardzo nas on poruszył. Tym, którzy stoją na pierwszej linii frontu należy się nasza bezwględna pomoc i wsparcie. O kim mowa? O grupie ludzi, którzy robią wszystko, żeby pomoc nam w ciężkiej codzienności. Pracownicy służby zdrowia, policjanci, ratownicy, handlowcy… Jest jedna rzecz, którą możemy zrobić najlepiej: stosować się do zaleceń, zostać w domu wbrew narastającym frustracjom. Jakkolwiek to zabrzmi – mamy wpływ na dalszy rozwój tego, co się wydarzy. Mamy wpływ na życie naszych rodzin i rodzin tych, którzy poświęcają się dla nas. Zwracam się do moich kochanych obserwujących… Mimo, że pogoda sprzyja długim spacerom, a siedzenie w zamkniętym domu to ostatnia rzecz, której z początkiem wiosny Wam potrzeba, to jest bardzo ważny czas. Zmobilizujcie się i zostańcie w domach🙏 Nie spotykajcie się w większych grupach, zróbcie to nie tylko dla siebie, ale dla Waszych najbliższych i dla tych którzy ratują życie chorych 24 godziny na dobę. Dodatkowo PAMIĘTAJMY o tych najbardziej potrzebujących 🙏 między innymi o osobach STARSZYCH, którzy są sami, potrzebują pomocy/POSIŁKÓW #posilekdlaseniora (o tym więcej na moim Insta Story). Dziękuję, że przeczytaliście ten post❤️ Ann

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

REKLAMA