Rafał Ziemkiewicz ostro o opozycji totalnej! „To już nie PO, ale Partia Soku z Buraka”

Rafał Ziemkiewicz. Foto: PAP
Rafał Ziemkiewicz. Foto: PAP
REKLAMA

Rafał Ziemkiewicz w ostrych słowach skomentował ostatnie zachowania polityków PO. Chodzi o powielanie fake newsów w społeczeństwie. „To już właśnie nie PO, ale PSB – Partia Soku z Buraka” – napisał.

Okazuje się, że nawet epidemia koronawirusa, może być przez polityków totalnej opozycji, wykorzystywana do walki politycznej. Teraz jej politycy, wiodą prym w  rozpowszechnianiu nieprawdziwych informacjo. O takim przypadku poinformował na Twitterze Marcin Makowski.

– Prof. Markowski powtarza w TOK FM dementowanego przez MSZ fejka o transporcie sprzętu medycznego do Włoch 'zablokowanym w Polsce’, ale za to jako przykład 'solidarności’ podaje rosyjski konwój ze sprzętem. Ten o którym sami Włosi napisali, że jest „w 80% bezużyteczny” – napisał.

REKLAMA

Tą informację skomentował w swoim stylu Rafał Ziemkiewicz.

– A Waldy Dzikowski z PO rozpowszechnia fejki o rzekomej dyrektywie eutanazyjnej dla szpitali. Jednocześnie trollernia PO uparcie straszy naiwnych, że PiS ukrywa prawdziwą liczbę zmarłych. To już właśnie nie PO, ale PSB – Partia Soku z Buraka – odpowiedział.

REKLAMA