Rafał Ziemkiewicz ostro o opozycji totalnej! „To już nie PO, ale Partia Soku z Buraka”

Rafał Ziemkiewicz. Foto: PAP
Rafał Ziemkiewicz. Foto: PAP

Rafał Ziemkiewicz w ostrych słowach skomentował ostatnie zachowania polityków PO. Chodzi o powielanie fake newsów w społeczeństwie. „To już właśnie nie PO, ale PSB – Partia Soku z Buraka” – napisał.

Okazuje się, że nawet epidemia koronawirusa, może być przez polityków totalnej opozycji, wykorzystywana do walki politycznej. Teraz jej politycy, wiodą prym w  rozpowszechnianiu nieprawdziwych informacjo. O takim przypadku poinformował na Twitterze Marcin Makowski.

– Prof. Markowski powtarza w TOK FM dementowanego przez MSZ fejka o transporcie sprzętu medycznego do Włoch ‚zablokowanym w Polsce’, ale za to jako przykład ‚solidarności’ podaje rosyjski konwój ze sprzętem. Ten o którym sami Włosi napisali, że jest „w 80% bezużyteczny” – napisał.

Tą informację skomentował w swoim stylu Rafał Ziemkiewicz.

– A Waldy Dzikowski z PO rozpowszechnia fejki o rzekomej dyrektywie eutanazyjnej dla szpitali. Jednocześnie trollernia PO uparcie straszy naiwnych, że PiS ukrywa prawdziwą liczbę zmarłych. To już właśnie nie PO, ale PSB – Partia Soku z Buraka – odpowiedział.

11 KOMENTARZE

  1. Ziemkiewicz na 100-procentową rację; buractwo i czereśniaki z PeŁo i okolic zionące nienawiścią do wszystkiego i wszystkich nie zgadzających się z nimi osiągnęło dno; teraz czeka ich anihilacja polityczna, oby jak najszybciej

  2. Rafałek to pisowska tuba, zaprzedał się Małemu Intrygantowi i jego manekinom. Jak ci nie wstyd wspierać tą zakłamaną szujnię. A PO, PSL to utuczone warchlaki i nikt na poważnie nie powinien ich traktować, oczywiście mając odrobinę zdrowego rozsądku. O różowych zboczka (niby-lewicy) nie wspomina ze względu na obrzydliwość.

  3. Jeden z najlepszych dziennikarzy.Ogladalam w telewizji że względu na Pana Ziemkiewicza i żałuję, że to tam nie ma.

  4. Jeden redaktor, dziennikarz, obserwator życia politycznego nie zaprzedał się nikomu a jako, że uczciwy – to klepie biedę tzn. ledwo wiąże koniec z końcem. Coś pan Stanisław Michalkiewicz nie chce jeść z michy przysmaki z pańskiego stołu i być na łańcuchu. A prezes dałby synekurę w spółce skarbu państwa z pensją ze 60-90 tys. jak Glapa swoim ciziom. Pozdrawiam serdecznie.

  5. Coraz dziwniejszą formę przybiera NCz. Oto znajduje w nim stałe miejsce Rafał Ziemkiewicz, który jest POPRAWNYM IDIOTĄ OBECNEJ WŁADZY. Atakuje po chamsku (jak zwykle na oślep) wszystkich, którzy stanowią prawą stronę w Polsce. Przypomina on sobą komunistycznego dziennikarza-aparatczyka, Ryszarda Wojnę.
    Pluje bezkarnie na wszystkich spoza PiS-u. Zaś język jakim Ziemkiewicz się posługuje, to język wiejskiego głupka. Jednym słowem całe g****.

Comments are closed.