Dowcip stulecia na Prima Aprilis. Nawet Wielowiejska z GW nabrała się na żart Tuska [FOTO]

Donald Tusk. Foto: PAP/EPA
Donald Tusk. Foto: PAP/EPA

To chyba najlepszy żart na Prima Aprilis w ostatnich latach. Nawet dziennikarka Gazety Wyborczej dała się nabrać.

Dominika Wielowiejska za prawdziwy uznała żart na tema hojności Dimalda Tuska. Jego autorem jest internauta Taplarski Dziad. Zamieścił go na Twitterze, a wielbicielka Tuska Wielowiejska powieliła go.

Dziennikarka uwierzyła w to, że Tusk mógłby coś podarować i napisała na Twitterze: „Którego z polityków partii rządzącej stać na taki gest. Uczcie się @pisorgpl” – napisała na Twitterze w odpowiedzi na nieprawdopodobny żart.

A o to co wymyślił Taplarski Dziad: „Donald Tusk przeznaczył jeden milion złotych ze swego prywatnego majątku ma walkę z koronawirusem w Polsce. Powiedział: „To tylko częściowa spłata długu wdzięczności za to, co dała mi Polska”.

Nabrać się dał tez marszałek Grodzki i jak przeczytał o datku Tuska, to sam zadeklarował 500 dolarów. Ale gdy zorientował się, że to żart szybko usunął z sieci wpis o deklaracji

11 KOMENTARZE

 1. PiS-owski Dupku ,.. po pierwsze za taki żart , nie kto inny jak Pan Tusk powinien zaskarżyć autora , tego niesmacznego żartu , jak i ciebie,.. a teraz pytanie ,.. Ile dał niejaki Prezes ze swojej kasy ,.. na cokolwiek ,.. nie mówię o obecnej sytuacji ,.. ole dałeś ty dupku PiS-owski ,.. już wkrótce ,.was rozliczą ,..ciebie także,…

  • żart był przedni – brawo – a „marek” to stan umysłu poko i innych szumowin – co do kaczora – może nic nie dał (co wątpliwe) ale i też nic nie ukradł misiu i nie pluje na Polskę jak „slonce peru miszcz bajeru”

  • @marek – odpowiem ci waszym ulubionym (prawdziwy jewropejczyk) Sierakowskim – „nie bądź taki nabzdyczony, więcej dystansu do samego siebie”… prezes daje na koty a ile ty dałeś na cokolwiek by zadawać takie pytania – dziadek z NKWD i kontynuujesz rodzinne tradycje czy jak?

 2. Ale cyrk; hojność pp. Tuska znanego filantropa i Grodzkiego- zwanego ,, Czyste ręce,, i to dolarowe oraz naiwność pani Dominiki wprost oszałamiają

 3. Do rdzennego polskiego przygłupa! Tusk nie pluje na Polskę! Nie myl krytyki(słusznej) kierowanej pod adresem bandyckiej sekty i jej popapranego ,gomułkowskiego przywódcy z pluciem na Polskę! Wspieranie tendencji autorytarnych w tym kraju,tak doświadczonym dyktaturą,to zdrada,nikczemność albo wyraz skrajnego debilizmu!

  • Tusk pluje na Polske od zawsze, to rdzenny europejski przygłup. Społeczności, narody powstają w wyniku wyróznienia wspólnych wartości, doświadczeń, historii, które uznają za ważne i niezmienne. Ten rdzenny europejski przygłup piep….y tylko o „wolności” i unii. Jedną z pierwszych rzeczy jaką po zrobiło po wygranych wyborach było zdejmowanie polskich flag i wieszanie unijnych (bo teraz miała być unia). Deklarowana przez niego „wolność” to nic innego jak odrzucenie tych wartości jako autorytarnych, faszystowskich, dyktatorskich itp (np. reakcje na listopadowe marsze niepodległości). Narody broniąc wspomnianych wartości tworzą hierarchię, w której ta wolność zostaja podporządkowana tym wartościom, a nie jest sama w sobie wartością nadrzędną ponad innymi. W wypowiedziach tuska nie ma nic konstruktywnego, odwrotnie, są wyjątkowo destruktywne, to właśnie próba promowania tej „wolności” jako wartości nadrzędnej po to żeby zniszczyć wszystko inne. Wystarczy zobaczyc co robi jako przewodniczący epl, chce od środka rozwalić ten klub, bo jest zagrożeniem dla eu i wolności.

   • Wolność jest wartością wynikową, trzeba ją sobie ciężko wypracować. Mam pracę, zarabiam i jestem niezależny, uczę się, mam wiedzę, więc mam swoje zdanie i opinię (nikt mną nie manipuluje), nasi dziadkowie i babcie walczyli z okupantem, mamy wolność i swój własny kraj, itd. Jeśli ktoś przychodzi i daje ci „wolność” to jest to oszust, bo każdy libertarianin wie, że nic nie ma za darmo.Jeśli tusk walczy o wolność z duktaturą w Polsce, i tą wolność ma dać nam on i eu to jest to oszustwo.

Comments are closed.