Polak został zamknięty we francuskim hipermarkecie. Co robił całą noc? Pił i oglądał filmy dla dorosłych

Auchan. Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: wikimedia
Auchan. Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: wikimedia

Polak został zamknięty w hipermarkecie Auchan. Noc w sklepie spędził na piciu alkoholu i oglądaniu filmów dla dorosłych.

Do niecodziennego odkrycia doszło w hipermarkecie Auchan w Pau we Francji. Gdy obsługa otworzyła sklep rano okazało się, że mają na stanie nieproszonego gościa.

Okazał się nim Polak, którego nieświadomi pracownicy zamknęli w sklepie wieczorem. Francuska prasa przekonuje, że mężczyzna wśliznął się do sklepu w trakcie sobotniej nocnej dostawy.

Polak zamknięty w sklepie raczej się nie nudził. Jak się okazało ruszył na dział z alkoholem.

Mężczyzna opróżnił butelkę whisky oraz szampana. Później pijany zaczął oglądać filmy dla dorosłych na sklepowym komputerze.

Imprezę Polaka zakończyła interwencja policji, wezwanej rano przez obsługę Auchan. Mężczyzna był jednak tak pijany, że został zabrany do szpitala.

Wkrótce okazało się, że oprócz wypitego alkoholu i pornografii na sklepowych komputerach Polak ma na sumieniu coś więcej. Zniszczył bowiem drogi sprzęt, wylewając na niego żel na bazie alkoholu.

Obecnie Polak przebywa już w policyjnym areszcie. Natomiast w poniedziałek zostanie przewieziony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty.

Źródło: La Rep des Pyrenees

7 KOMENTARZE

  1. Pokryje koszty spożytego alkoholu i zniszczonego sprzętu. A później postara się o odszkodowanie za bezprawne pozbawienie wolności przez obsługę sklepu.

Comments are closed.