Trump nie ma wątpliwości. „Chcę, by kibice jak najszybciej wrócili na areny sportowe”

USA/Donald Trump fot. PAP/EPA/Evan Vucci
Donald Trump fot. PAP/EPA/Evan Vucci

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump po telekonferencji z szefami lig zawodowych powiedział, że powinny one jak najszybciej wznowić swoje rozgrywki. W USA pandemia koronawirusa zbiera tragiczne żniwo – zarażonych jest już ponad 310 tys. ludzi, zmarło blisko 8,5 tys.

„Chcę, by kibice jak najszybciej wrócili na areny sportowe. Nie jestem w stanie teraz określi dokładnie, kiedy to będzie, nie wymienię konkretnej daty, ale myślę, że to będzie wcześniej niż później. Wiem, że tego właśnie chcą też fani” – zaznaczył Trump.

Żadna z zawodowych lig w USA obecnie nie gra. Rozgrywki koszykarskiej NBA, hokejowej NHL i piłkarskiej MLS zostały zawieszone, a baseballowa MLB nie zaczęła sezonu.

„Z kolei myślę, że NFL (liga futbolu amerykańskiego-PAP) rozpocznie sezon zgodnie z planem, czyli we wrześniu” – dodał prezydent USA.

(PAP)

2 KOMENTARZE

  1. Ja też mm wielkie chciejstwo wygrać w totolotka, ale jakoś nic z tego nie wychodzi. Dobrymi chęciami/intencjami wiadomo co jest wybrukowane …

  2. „Nie jestem w stanie teraz określi dokładnie, kiedy to będzie, nie wymienię konkretnej daty, ale myślę, że to będzie wcześniej niż później”

    Eeeee?

Comments are closed.