32-latek niszczył samochody na parkingu. Złapany przez policję wołał na pomoc mamę [VIDEO]

Foto: YouTube NewsLubuski.pl

Policja złapała mężczyznę niszczącego auta w Gorzowie Wielkopolskim. W chwili aresztowania… zaczął wzywać na pomoc swoją mamę.

Policja i żołnierze Wojska Obrony Terytorialnej pilnują porządku w miastach w czasie epidemii koronawirusa. Tym razem musieli interweniować w związku z wandalem w Gorzowie Wielkopolskim.

Mężczyzna przebijał opony i niszczył samochody na jednym z parkingów. Ubranego w dres dryblasa zobaczyli mieszkańcy pobliskiego bloku.

Dresiarzem okazał się 32-latek. Mężczyzna oprócz niszczenia samochodów zaczepiał również przechodniów. Nie robił sobie też nic z interwencji policji.

Ponieważ stawiał opór i wykazywał dużą agresywność funkcjonariusze musieli wezwać posiłki. W końcu jednak udało się go skuć kajdankami.

Gdy tak się stało 32-latek zaczął… wołać o pomoc swoją mamę. Natomiast już na komendzie okazało się, że mężczyzna jest wandalem poszukiwanym do odbycia 3-miesięcznej kary pozbawienia wolności.

Źródło: WRC

4 KOMENTARZE

  1. Większość dresiarzy to takie maminsynki.
    Nikt, kto po ukończeniu 18-go roku życia nie jest samodzielny i mieszka dalej z mamusią nie może być uznany za normalnego.

    • ‚obydwaj Kaczyńscy mieszkali z mamusią i byli pod jej wpływem a także pod wpływem i naukami przyjaciela mamusi starego komucha i najważniejszego masona w PRL – Jana Józefa Lipskiego. W dieciństwie wychowywały ich dwie Żydówkibliźniaczki z rozstrojem nerwowym. Jedna wyskoczyła z okna na V piętrze a druga z okna mieszkania Kaczyńskich (I piętro) ale nadziała się na sztachety w płocie pod oknem.

  2. ” policja i jednostki WOT pilnuja porzadku w czasie epidemii w polskich miastach” to sie ku..a zdecydujcie blazny czy pilnuja porzadku czy przekraczaja granice absurdu wlepiajac bezpodstawne mandaty. Reprezentujecie poziom tabliodu.. masakra

  3. mam prośbę do administratorów, czy da się coś zrobić aby po otworzeniu strony nie włączały się automatycznie filmiki pod tekstem, wcześniej właczły sie ale bez głosu, teraz z głosem, po kazdym otworzeniu musze najpierw zjeżdżać na dół i wyłączac film – to jest cholernie irytujące i zniechęca

Comments are closed.