Braun ostro w Sejmie: Będziecie teraz zwalczać bohatersko skutki katastrofy, psychozy, którą sami nakręcacie [VIDEO]

Poseł Konfederacji Grzegorz Braun w Sejmie. Foto: PAP
Poseł Konfederacji Grzegorz Braun w Sejmie. Foto: PAP

Grzegorz Braun z sejmowej mównicy skrytykował ostatnie działania rządu związane z pandemią koronawirusa. Poseł Konfederacji zadał kilka niewygodnych pytań władzy.

Każdy dzień, każdy tydzień ujawnia rozdźwięk między celami deklarowanymi, a celami, które realnie osiągacie. Będziecie teraz zwalczać bohatersko skutki katastrofy, psychozy, którą sami nakręcacie – mówił reżyser filmowy.

Budujecie Państwo totalnej inwigilacji – kontynuował Braun.

Całe wystąpienie do obejrzenia na kanale NCzasTV.

10 KOMENTARZE

  1. Rząd chiński zajął się problemem odpowiedzialnie ( w końcu od kondycji Chin zależy całą światowa gospodarka ) i szybko wyciszył nieodpowiedzialne jednostki szerzące panikarskie plotki. Dzięki temu, mam nadzieję, Państwo Środka szybko stanie na nogi. Od tego zależy los reszty świata.

  2. Braun wreszcie się ocknął i widzi, że ta pandemia to lipa i ściema.
    Ale czy ktoś może mi wytłumaczyć, dlaczego NCz w większości artykułów bierze udział w nakręcaniu histerii koronawirusa – pandemii, której nie ma? Jest owszem sezonowy wzrost zachorowań i śmiertelności, jak z resztą co roku o tej porze. Ilości zgonów w Europie w 2017 i 2018 ( też 2019) były znacznie wyższe, a nikt nie wprowadzał histerii! Rozumiem, że konsorcjum banków i rządów jest tym zainteresowane, by uzależnić zrujnowane „walką z wirusem” firmy. Ale co z tego ma NCz?

Comments are closed.