Janusz Korwin-Mikke szokuje: „To ja już wolę słuchać PiS!” [VIDEO]

Janusz Korwin-Mikke Źródło: NCzasTV

Janusz Korwin-Mikke występował dziś zdalnie w Sejmie. Posłowi Konfederacji nie podoba się demagogia, którą uprawia PO-KO i lewica.

Prezes partii KORWiN zszokował dziś parlamentarzystów, ponieważ powiedział, że od opozycji woli już słuchać… PiS.

Co prawda poseł Korwin-Mikke nie popiera Prawa i Sprawiedliwości, ale nie może już znieść demagogi PO-KO i Lewicy. Zarzuca reszcie opozycji, że tylko w kółko powtarza te same slogany zamiast wnosić do dyskusji coś konstruktywnego.

– My chcemy żyć w normalnym kraju. Nie w kraju w którym rządzi demagogia lewicy – grzmi prezes.

W dużej części swojego wystąpienia Konfederata komentował dzisiejsze poczynania Jarosława Gowina. Według Korwina-Mikkego, to co zrobił odchodzący wicepremier to „komedia”.

Z całą wypowiedzią posła Konfederacji można zapoznać się na kanale NCzasTV:

 

20 KOMENTARZE

 1. To smiec. Pis to totalny zamordyzm co wlasnie pokazuja. Ale czego spodziewac sie po typie ktory opowiada ze komunistycznemu aparatczykowi ktory wzial narod za morde w 1981 nalezal sie pochowek z honorami panstwowymi, albo ze nie nalezy dekomunizowac nazw ulic albo ze ubekom nalezy placic emerytury wysokie. To agent

  • Tylko idiota nie rozumie o co walczył JKM krytykując manipulacje przy ustawach emerytalnych, niepotrzebne koszty zmian nazw ulic czy kwestie pogrzebowe zmarłego generała w stanie spoczynku. Szkoda czasu na tłumaczenie czegoś, czego i tak nie chcesz pojąć.

 2. Kiedyś to było sporadyczne.
  Dzisiaj JKM notorycznie myli się rola polityka z rolą publicysty. Wiek robi swoje.
  I tyle w tym temacie.

 3. Pan JKM jak zwykle logicznie mówi i jako wytrawny polityk nie nabiera się na demagogię. Tylko dlaczego tak wytrawny polityk wystawia pacana na prezydenta, który wali sloganami i bez kartki nie potrafi powiedzieć kilka własnych zdań?

 4. No i jak zwykle trafił w punkt. Jak widać w czuły, bo co niektórych aż od tego rozbolał anus.
  Gowin z PiSem robi teatrzyk, a KO, Lewica i PSL tańczy jak oni im zagrają, ciągle podpierając się tylko tym, że pandemia jest bardziej poważna niż traktuje ją PiS. Jedynym dla nich problemem jest to, że pieniądze nie idą tam gdzie by oni je rozdawali. To, że ludzi traktuje się jak bydło i panuje zamordyzm nie jest dla nich problemem. Wniosek prosty czynili by to samo co PiS, bo nad bydłem w trakcie pandemii jakoś zapanować trzeba. Lewica nie od dziś głosi, że ludzi tresować trzeba.

  Jedynie Konfederacja w tym zamordyzmie widzi problem.
  Co do Gowina nic dodać nic ująć. Oddanego głosu nie straciłem, bo jest on słyszany w sejmie, a nawet poza nim. Brawo.

 5. Oczywiście. Gowin tnie w „bola”. Gdyby naprawdę chcaił zablokować wyory 10 maja, to jego posłowie głosowaliby przeciw.

 6. Diabelska moc jest teraz po stronie kaczystów, nic dziwnego że koniunkturalne tchórze wolą być dzisiaj po kaczystowskiej stronie

Comments are closed.