Nowe obostrzenia nie zatrzymały ułańskiej fantazji. Pijany 58-latek jeździł konno po centrum Kielc [FOTO]

Policyjne Mitsubishi L200 z zainstalowanym systemem dźwiękowym LRAD fot. Twitter @Policja_KSP
Policyjne Mitsubishi L200 z zainstalowanym systemem dźwiękowym LRAD fot. Twitter @Policja_KSP

Rząd niedawno wprowadził nowe restrykcyjne obostrzenia w związku epidemią koronawirusa. Ograniczenie w przemieszczaniu się, wychodzeniu z domów etc. W dobie tego wszystkiego pewien kielczanin postanowił wybrać się na konną przejażdżkę na podwójnym gazie.

Policjanci mają obecnie sporo na głowie – muszą kontrolować ulicę sprawdzając czy ludzie podporządkowali się nowemu reżimowi restrykcji; sprawdzają czy nikt nie łamie kwarantanny; a po ostatnich obostrzeniach muszą nawet łapać spacerowiczów, którzy wybrali się do lasu!

Z tego też względu na pewno trudno im zajmować się w tym czasie swoimi typowymi obowiązkami. Jeszcze bardziej problematyczne mogą być zdarzenia nietypowe. Do takiego właśnie doszło w kielcach.

5. kwietnia policjanci dostali zgłoszenie, które dotyczyło 58-latka, który konno przemieszczał się po ul. Paderewskiego, czyli po ścisłym centrum miasta.

Jak się okazało, mężczyzna był pijany – miał ponad promil alkoholu we krwi. Jak widać, ułańskiej fantazji nie powstrzymają nawet najsurowsze kary i obostrzenia.

pijany 58-latek jeździł konno po centrum kielc
Źródło: Policja

Źródło: Policja

5 KOMENTARZE

  1. Ja bym chciał się dowiedzieć czy Gazeta Konfederacka w liczbie artykułów o koronawiriusie ma taką samą średnią jak media nakręcające psychozę czy może odrobinę mniejszą.

Comments are closed.