To są jakieś jaja! Pacynkarz Borys Budka szeptem dyktuje Kidawie co ma mówić [VIDEO]

Małgorzata Kidawa-Błońska podziękowała
Małgorzata Kidawa-Błońska. Foto: PAP

Małgorzata Kidawa-Błońska bardzo się stara, by godnie zastąpić Bronisława Komorowskiego. Teraz już nawet zalicza dokładnie te same wpadki co autor „bulu” i „szoguna”. Na wspólnej konferencji Borys Budka słowo w słowo dyktował jej co ma powiedzieć.

Małgorzata Kidawa-Błońska ma raczej marne szanse na pokonanie Andrzeja Dudy, czy choćby wejście do drugiej tury. Z każdym medialnym wystąpieniem tylko coraz bardziej się pogrąża. A to bojkotuje kampanie, ale nie wycofa kandydatury; a to palnie coś o „inspiratorach”… No, nie schodzi poniżej pewnego poziomu, który wyznaczyła sobie na początku kampanii.

Kandydatka PO-KO bardzo wyraźnie nawiązuje wpadkami do swojego poprzednika – Bronisława Komorowskiego. Przykładem jest tu np. konferencja na której szef PO, Borys Budka, musiał jej słowo w słowo dyktować co ma powiedzieć. Wyglądał przy tym jak pacynkarz-brzuchomówca.

Ta scena w Internecie zyskała już nawet nazwę: „Budka Suflera”. Wpadka bardzo przypomina kilka podobnych zdarzeń z udziałem Bronisława Komorowskiego, gdy spin-doktorka chodziła za nim dyktując mu odpowiedzi w interakcjach z wyborcami lub gdy trzeba go było instruować, że powinien pocałować swoją żonę…

11 KOMENTARZE

  1. mam prośbę do administratorów, czy da się coś zrobić aby po otworzeniu strony nie włączały się automatycznie filmiki pod tekstem, wcześniej właczły sie ale bez głosu, teraz z głosem, po kazdym otworzeniu musze najpierw zjeżdżać na dół i wyłączac film – to jest cholernie irytujące i zniechęca

    • Zaznacz na jednym z tych filmików wyciszenie dźwięku i kolejne powinny się uruchamiać już bez niego. Przynajmniej u mnie to działa.

    • 101/100
      Tyle że raczej nic z tego. Konfederaci płacą za filmiki. A to jest : „pan płaci-pan wymaga”!

  2. Cisza gnojki, siusiu i spatki, a nie o polityce wam zasrańce dyskutować ! Odezwali się pampersiaki, nudzące się internetowe chłystki. Masz ciekawego coś do powiedzenia? Nie?! to spadaj szczylu.

Comments are closed.