„PiS z PO przegłosowują tarczę biurokratyczną”. Mocny spot Krzysztofa Bosaka [WIDEO]

Krzysztof Bosak. Foto: PAP
Krzysztof Bosak. Foto: PAP

Krzysztof Bosak zaprezentował swój najnowszy spot wyborczy, który jest odpowiedzią na tzw. tarczę antykryzysową rządu PiS, którą poparła większość opozycji. Kandydat Konfederacji na Prezydenta RP przedstawia swoje kontrpropozycje.

Rząd Prawa i Sprawiedliwości przegłosował tarczę antykryzysową, która miała być pomocą dla przedsiębiorców, po tym jak rząd zakazał im działalności. Widać jednak, jak na dłoni, że proponowane rozwiązania są pozorowane i nijak mają się do realnej pomocy.

Rządowa Tarcza Antykryzysowa to rozczarowanie. Od kilku tygodni proponuję rozwiązania, które nie generują nowych problemów, a mogą rozwiązać stare i obecnie powstające. Oto mój nowy spot właśnie na ten temat, do którego obejrzenia Was zapraszam – pisze na Facebooku Krzysztof Bosak.

W załączonym spocie kandydat Konfederacji na Prezydenta RP prezentuje swoje pomysły na pomoc przedsiębiorcom:

– ulga w kosztach stałych ;
– zwolnienie z ZUS dla wszystkich pracodawców ;
– natychmiastowe zwroty VAT ;
– umorzenie ZUS i PIT ;
– zawieszenie kontroli podatkowych ;
– zawieszenie spłat kredytów, leasingów ;
– rekompensaty dla pracowników w wysokości płacy minimalnej.

Klip wyborczy – Tarcza Antykryzysowa

Rządowa Tarcza Antykryzysowa to rozczarowanie. Od kilku tygodni proponuję rozwiązania, które nie generują nowych problemów, a mogą rozwiązać stare i obecnie powstające. Oto mój nowy spot właśnie na ten temat, do którego obejrzenia Was zapraszam❗Podajcie dalej, jeśli się Wam podoba❗—————————————–Jeśli chcecie wesprzeć moją kampanię to wejdźcie na stronę:➡️ wesprzyj.bosak2020.plZ góry dziękuję!Dołączcie do mojej grupy!➡️ Krzysztof Bosak – Grupa Sympatyków#Bosak2020 #NaprzódPolsko #NowyPorządek

Gepostet von Krzysztof Bosak am Dienstag, 7. April 2020

4 KOMENTARZE

  1. Przestańcie pompować żabę o imieniu Krzysiek. Czy on kurwa wygląda na prezydenta? To chłystek z dyskoteki, może szalikowiec ale nie prezydent. Nie dość wam jednego pajaca, kukłę -Strażnika Pióra.

  2. Według moich informacji nie ma żadnej pandemii koronawirusa. Jest (jak co roku) sezonowy wzrost zachorowań i śmiertelności. Celem całej operacji są te tzw. skutki uboczne walki z koronawirusem – przejęcie kontroli rządów i banków nad upadającymi przedsiębiorstwami, likwidacja pieniądza gotówkowego i ustanowienie nowego ładu światowego.
    Prawdziwa jest tylko forsa z mandatów.

Comments are closed.