Wojciech Cejrowski OSTRO służbie zdrowia. PiS nie ma na maseczki, ale wciąż finansuje aborcje chorych dzieci [VIDEO]

Wojciech Cejrowski. / foto: Prt Sc YouTube

Wojciech Cejrowski przypomniał na Twitterze, że mimo iż w Polsce panuje stan epidemii, to wciąż w procederze aborcji zabija się dzieci chore na zespół Downa. Wszystko przez to, że aborcja została w Polsce sklasyfikowana jako „niezbędne świadczenie medyczne”.

„Siedźcie w domu, leczcie się sami, bo służba zdrowia niewydolna – forsy na testy ni ma, na maski i gogle dla lekarzy ni ma… Ale na aborcję dziecka z Zespołem Downa na życzenie to forsa jest, miejsce w szpitalu jest, czas lekarze mają, bo to jest ‚niezbędne świadczenie medyczne'” – napisał na Twitterze podróżnik Wojciech Cejrowski. Do wpisu dodał hasztag #WszyscyWon.

W Polsce aborcja dozwolona jest wtedy jeśli ciąża jest wynikiem gwałtu, zagraża życiu matki lub dziecko jest poważnie chore. To właśnie ten ostatni punkt od lat budzi kontrowersje, a polska prawica m.in. Konfederacja, walczy o to, by to zmienić. Zabijanie dzieci dlatego, że są w jakiś sposób niedoskonałe przypomina praktyki rodem z nazistowskich Niemiec. Dlatego tego typ aborcji nazywa się „eugeniczną”.

Prawo i Sprawiedliwość rządzące już drugą kadencję mogłoby ukrócić ten proceder. Ni w tym kierunku nie zostało jednak poczynione.

6 KOMENTARZE

  1. Pan Wojciech Cejrowski Wielki Polak Katolik wg mnie całkowicie bez przesady przykład do naśladowania. A co do dzieci z zespołem Downa to uważam że są o wiele bardziej normalni niż ci gwalciciele homosie z lgbt!

  2. Wojtus, nie potrzeba produkowanych w Chinach maseczek. Twarz mozna zaslaniac nawet szalikiem lub fliselina. Przestan te swoje madrosci chlopka roztropka sprzedawac.
    Zajmij sie pomaganiem a nie fanzoleniem.

Comments are closed.