Biedronka z nową ofertą. Zakupy na Wielkanoc można zrobić szybko i nie wychodząc z domu

Sklep Biedronka/fot. ilustracyjne/fot. flickr.com
Sklep "Biedronka"/fot. ilustracyjne/fot. flickr.com
REKLAMA

Sieć sklepów Biedronka otwiera się na e-handel. Na raize tylko w 10. miastach ale można podejrzewać, że ta lista będzie się wydłużać. Dyskont zaprosił do współpracy doświadczonego partnera.

Wraz z aplikacją Glovo, która w Polsce przejęła m.in. Pizzaportal.pl, Biedronka będzie teraz dostarczała produkty na życzenie do domów. Opcja zakupów internetowych jest na razie dostępna w 10. miastach: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie i Wrocławiu. Ta lista będzie się jednak wydłużać już w najbliższych tygodniach.

Zakupy są w miarę proste, a klienci którzy się na nie zdecydują będą wybierać w takich kategoriach jak: „warzywa i owoce”, „mięso, ryby i wędliny”, „pieczywo” czy „napoje”.

REKLAMA

Dostawa dotrze ponoć do klienta w czasie krótszym niż godzina. Jest to bardzo wygodne w obecnym czasie, w którym Ministerstwo Zdrowia zaleca niewychodzenie z domów.

– Wierzymy, że Glovo wykonuje usługę, której w tej chwili poszukuje coraz większa liczba klientów Biedronki. Ta współpraca zapewnia możliwość dotarcia do naszych klientów nowymi drogami, nie wpływając na komfort zakupowy naszych klientów w sklepach – mówi Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Źródło: rp.pl

REKLAMA