SZOKUJĄCY PLAN WHO! Przymusowa sterylizacja pod pretekstem szczepień

akcja szczepień/Tedros Adhanom Ghebreyesus, Dyrektor Generalny WHO. Foto: PAP/EPA
Tedros Adhanom Ghebreyesus, Dyrektor Generalny WHO. Foto: PAP/EPA

Ofiarą powodujących bezpłodność szczepionek przeciwko tężcowi miało paść 2 mln 300 tys. kobiet w Kenii. Akcję szczepień finansowały i koordynowały WHO oraz UNICEF. Zmierzający do kontroli urodzeń proceder ujawnił Kościół.

Pierwszą serię przeprowadzono w Kenii w marcu 2020 roku. Już wtedy pojawiły się pierwsze podejrzenia. Przede wszystkim nie było w tym kraju wskazań do przeprowadzenia masowych szczepień przeciwko tężcowi – jest bowiem wiele innych, o wiele bardziej zagrażających mieszkańcom chorób.

Co więcej, do szczepień zakwalifikowano kobiety w wieku 14-49 lat wyłącznie z terenów wiejskich. To wzbudziło sporo podejrzeń. – Zwykle szczepienia były zapowiadane w ośrodkach medycznych i informowano o nich w lokalnych mediach, a także na przykład w kościołach, tak by wśród ludzi rosła świadomość znaczenia szczepień niejednokrotnie ratujących życie i by jak najwięcej osób mogło z nich skorzystać. W ten sposób m.in. reklamowano szczepionkę przeciwko polio. Tym razem wszystko robiono po cichu – wyjaśnił ginekolog Stephen Karanja. Lekarz jest członkiem rady wykonawczej komisji ds. zdrowia Episkopatu Kenii.

Nadzór światowych organizacji

Za szczepionkami stoją Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) oraz Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci UNICEF. Warunkiem szczepień było przeprowadzenie ich przez wyznaczony przez te organizacje personel medyczny – a nie, jak zazwyczaj, lokalne służby.

Fiolki ze szczepionką przywożono pod eskortą policji, a punkt, w którym je podawano, był cały czas pilnowany przez uzbrojonych żołnierzy. Po czym wszystko dokładnie liczono, odpadki zabierano ze sobą, dbając, by ani jedna fiolka się nie zapodziała – relacjonował polski misjonarz w Kenii, który chce pozostać anonimowy.

„Nie chce ujawniać nazwiska, podobnie jak inni moi rozmówcy, ponieważ krytyka antynatalistycznych działań kenijskich władz może oznaczać problemy z przedłużeniem wizy” – wyjaśniła na łamach portalu gość.pl Beata Zajączkowska.

Misjonarze wskazują, że z działaniami ponadnarodowych organizacji wiążą się ogromne pieniądze. Wprowadzanie depopulacyjnych programów wymagają bowiem wydania zgody, za którą „ktoś” inkasuje spore sumy. Afryka jest dla koncernów farmaceutycznych idealnym miejscem do testowania ich produktów, które później wprowadzają na światowe rynki.

Gdy Kościół w Kenii ujawnił, że szczepienia przeciwko tężcowi są w rzeczywistości akcją masowej sterylizacji kobiet, władze państwowe utrzymywały, że oskarżenia te są bezpodstawne. Jednocześnie ani władze ani przedstawiciele organizacji, które rozprowadzały szczepionkę, nie wyrażały zgody na ponowne przebadanie produktu pod kątem skutków ubocznych. Udało się jednak wykraść kilka fiolek i przebadać je w siedmiu niezależnych specjalistycznych laboratoriach w Kenii i Republice Południowej Afryki. Wyniki były szokujące.

Depopulacyjna agenda WHO

Jak się okazało, po zażyciu piątej dawki szczepionka powoduje nieodwracalną bezpłodność. Środek wstrzyknięty kobiecie, która nie jest w ciąży, powoduje powstanie w jej organizmie specjalnych przeciwciał. Jeżeli w tym czasie dojdzie do zapłodnienia, zniszczony zostaje produkowany podczas ciąży hormon hCG. W rezultacie powoduje to trwałą bezpłodność.

Szczepienia w Kenii wstrzymano, gdy milion kobiet przyjął trzecią dawkę. Nie wywołało to więc jeszcze masowej sterylizacji. Akcję zatrzymano po tym, jak Stowarzyszenie Katolickich Lekarzy Kenii przedstawiło dowody, że podobne „szczepienia” WHO przeprowadzała na Filipinach, w Meksyku i Nikaragui.

Ograniczenie dzietności, do czego działania WHO w tym przypadku zmierzają w krajach tzw. Trzeciego Świata, jest w istocie działaniem neokolonialnym, urągającym deklarowanej przez kraje stowarzyszone przy ONZ zasadzie równości praw wszystkich ludzi na ziemi. Nie służy również zdrowiu tych ludzi – wskazała Aleksandra Brzemia-Bonarek, prawnik z UPJP2 w Krakowie.

Co więcej, bezpłodność kobiet w Kenii powoduje także pogrożenie ich społecznego statusu. Są bowiem opuszczane przez mężów i poddawane społecznemu ostracyzmowi.

Źródło: gość.pl

19 KOMENTARZE

 1. Posłuchaj koniecznie i przekaż dalej: 5G – Jerzy Zięba – Rząd zamierza nas grilować. oraz Wszystko co musisz wiedzieć o tej epidemii – Jerzy Zięba oraz SDZ54/2 Cejrowski: zaraza czy 5G? 2020/4/13

 2. Bajdurzenie. Kisiel w grobie sie przewraca widząc, jak jego dziedzictwo (dawny Najwyższy Czas!) zajmuje się propagowaniem spisków żydokomunojaszczurów z Księżyca

  • Niestety tygodnik znany ze swojej rzetelności nie ma, nic wspólnego z tą konkurencja dla pudelka. Zresztą widać nawet w komentarzach jakich ludzi przyciąga…

  • Abstract
   In 1993, WHO announced a “birth-control vaccine” for “family planning”. Published research shows that by 1976 WHO researchers had conjugated tetanus toxoid (TT) with human chorionic gonadotropin (hCG) producing a “birth-control” vaccine. Conjugating TT with hCG causes pregnancy hormones to be attacked by the immune system. Expected results are abortions in females already pregnant and/or infertility in recipients not yet impregnated. Repeated inoculations prolong infertility. Currently WHO researchers are working on more potent anti-fertility vaccines using recombinant DNA. WHO publications show a long-range purpose to reduce population growth in unstable “less developed countries”. By November 1993 Catholic publications appeared saying an abortifacient vaccine was being used as a tetanus prophylactic. In November 2014, the Catholic Church asserted that such a program was underway in Kenya. Three independent Nairobi accredited biochemistry laboratories tested samples from vials of the WHO tetanus vaccine being used in March 2014 and found hCG where none should be present. In October 2014, 6 additional vials were obtained by Catholic doctors and were tested in 6 accredited laboratories. Again, hCG was found in half the samples. Subsequently, Nairobi’s AgriQ Quest laboratory, in two sets of analyses, again found hCG in the same vaccine vials that tested positive earlier but found no hCG in 52 samples alleged by the WHO to be vials of the vaccine used in the Kenya campaign 40 with the same identifying batch numbers as the vials that tested positive for hCG. Given that hCG was found in at least half the WHO vaccine samples known by the doctors involved in administering the vaccines to have been used in Kenya, our opinion is that the Kenya “anti-tetanus” campaign was reasonably called into question by the Kenya Catholic Doctors Association as a front for population growth reduction. Quote: Oller, John & Shaw, Christopher & Tomljenovic, Lucija & Karanja, Stephen & Ngare, Wahome & Clement, Felicia & Pillette, Jamie. (2017). HCG Found in WHO Tetanus Vaccine in Kenya Raises Concern in the Developing World. Open Access Library Journal. 04. 1-30. 10.4236/oalib.1103937.

   https://www.researchgate.net/publication/320641479_HCG_Found_in_WHO_Tetanus_Vaccine_in_Kenya_Raises_Concern_in_the_Developing_World/download

   • Jurek K . to jest portal polsko – języczny , póki co , więc pisz w języku polskim , a nie angielskim , nie popisuj się jego znajomością , a być może przepisałeś to . Ja znam j. ang. ale pisze po polsku , bo to jest Polska nie USA. Wlk. Brytania , czy Irlandia. Zejdz na ziemie – ciołku.

 3. Z wypowiedzi przedstawicieli stosownych ministerstw w kontekście epidemicznej zadymy wynika, że wszelkie rozwiązania profilaktyczne, gospodarcze, instytucji i jednostek mają przynieść potężne narzędzie kontroli nad wszystkimi. Dolina Krzemowa za wiedzą i aprobatą Kongresu wypracowała algorytmy gwarantujące perfekcyjną kontrolę nad wyborami 2020.

  Najnowszy elektroniczny dozór powstał w oparciu o jazgotliwą kampanię COVID-19. Jest on skuteczniejszy od zamachu stanu. To z Doliny Krzemowej wypłynęły cenzorskie inspiracje przy chwiejnych uzasadnieniach, albo bez nich, usprawiedliwiające w imię nowoczesności tropienie każdego kroku, transakcji, wizyt, recept, wyjazdów, kontaktów. Najwyraźniej kontrola absolutna jest następnym etapem zarządzania. Dozorców robiących potężne interesy na śledzeniu poprawności wyznawania jedynie słusznej postawy jest wielu poczynając od Amazon, przez Facebook, Instagram, YouTube, Google, Twitter, Netflix, PayPal, Reddit, TikTok, Microsoft, Apple, internet rzeczy za którym podąża śpiesznie 5G. Warunkowanie stylu życia, stanu zdrowia, albo sposobu leczenia od podporządkowania się wytycznym elektronicznym (aplikacje, urządzenia) są zamachem na być albo nie być człowieka. Odebranie wszelkiej prywatności i prawa wyboru, za sprawą wymuszania posłuszeństwa obywateli drakońskimi karami obnażają podłość szantażu gry zdrowiem i życiem ludzkim. Nie dzieje się to w jakimś wyjątkowym bantustanie, ale na całym globie. Media na całym świecie posługują się takimi samymi schematami statystyki zachorowań i zgonów, którymi straszą 24/7. Wystraszeni dali się upokorzyć nie tylko internowaniem we własnych domach, ale dowodzą, że tracąc twarz (za maseczką) gotowi są do dalszych wyrzeczeń, na które władza dała sobie czas bagatela – prawie 2 lata.

  Wypowiedzi Billa Gatesa z jednej strony o potrzebie redukcji mieszkańców ziemi, z drugiej zaś gotowości zapewnienia światu jakichś szczepionek powinny włączyć syreny alarmowe wszystkich straży pożarnych, dzwony kościelne, klaksony aut a nawet dzwonki rowerowe wzmocnione dźwiękiem grzechotek niemowlęcych. Fałszywy filantrop bez wykształcenia medycznego mimo upiornego żniwa (blisko pół miliona kalek) po szczepionkach z jego rekomendacji w Indiach, krajach Afryki łączy swoje wpływy w firmie Microsoft i WHO, nobliwie pośrednicząc jako fundator i rzekomy filantrop. Jego krajan Robert Kennedy Junior w książce „Thimerosal: Let the Science Speak” („Timerosal – niech przemówi nauka”) pisze wprost, że szkodliwe składniki celowo dodawane do szczepionek mają za zadanie powstrzymać w nich rozwój bakterii. Ich skład jest znany i świadomie ordynowany w dawkach prowadzących jeśli nie do zgonów, to poważnych schorzeń neurologicznych. Pominę świadomą dystrybucję szczepionek przeterminowanych w krajach najbiedniejszych. Zaiste, godne to filantropa spod znaku trupiej czaszki. Uderzająca zbieżność interesów Microsoft i WHO jako żywo ma swą kalkę w polskim tandemie ministerstw zdrowia i cyfryzacji.

  Doświadczeni wychowaniem dzieci rodzice doskonale zdają sobie sprawę, że zawsze przed zaszczepieniem dziecko nie mogło mieć choćby najlżejszego kataru, bo organizm stawał do walki z zaaplikowaną w szczepionce jednostką chorobową. Utytułowany pan o przekrwionych oczach i takimż obliczu zapowiada „wyszczepienie wszystkich”. Co na to lekarze i ich pacjenci z przeszczepami, przyjmujący immunosupresanty w chorobach autoimmunologicznych, z niewydolnością krążeniową, nerek, alergiami. Dla wielu z nich szczepionka nie być zbawienną, skoro młody i w pełni zdrowy organizm umiera dotknięty wirusem covid-19, co wykazują światowe statystyki.

  Strategia kapryśnych i absurdalnych rozporządzeń niczym kryminał, albo horror trzymają ludzi w niepewności jutra. Globalny przemysł usidlenia ludzi w sieci zrobił z nich ryby miotające się bezsilnie w oczkach. Na wielu forach świadomi niedogodności rozważają drogi wyjścia. Jedynie skutecznym acz spóźnionym krokiem byłoby nie dać się złowić, albo uciec przez jeszcze luźne jej oczko.

  Twórcy sieci złowili w nią, uzależnili i skazali na siebie setki milionów użytkowników żyjąc całkiem dostatnio z ich opłat. Dla rozproszonych po domach miliardów ludzi niewykonalne jest trzaśnięcie klapą komputera, wyłączenie smartfonów i rozpoczęcie życia poza tą sferą. Przy jednomyślnej reakcji kilkunastu milionów sieć znalazłaby się w sytuacji producenta sałaty, której nikt nie lubi, albo szewca w krainie gdzie wszyscy chodzą boso. Wróciłyby naturalne zainteresowania rodzinne, sąsiedzkie, nie dalibyśmy się skłócać suflowanymi tematami.

  Jak przy każdej formie uzależnienia, żeby z niego wyjść, trzeba chcieć. Wszyscy, którym ono doskwiera muszą tego chcieć. Można spróbować ogłosić na początek tydzień bez internetu. Bezradny wobec uzależnienia samotnik umiera prędzej, czy później w strasznych okolicznościach. Jeśli są tacy, którym życie milsze niż zbiorowe samobójstwo w sieci bez wody, pora na zorganizowane, choć trudne na początek życie wzorem Amiszów. Przypomnę na marginesie głośny kiedyś eksperyment zbiorowego samobójstwa w Waco.

  • W Waco to byla masowa zbrodnia wynajetych najemnikow przez FBI, dodtakowo naszprycowana chemiaa dla twardzieli. Zdjecia splonych zywcem dzieci wisza w inernecie.

 4. To jest właśnie WHO. Pozarządowa organizacja zrzeszająca prawie cały świat. Za tą epidemię też powinni zapłacić. Dobrze, że Zięba to rozkminil.

 5. Gates jeden z głównych sponsorów WHO lata temu w oficjalnym przemówieniu mówił, że depopulacja jest konieczna dla ochrony Ziemi m.in. przez szczepionki.

  • Nie mówię, że popieram taki program w krajach Trzeciego Świata.. Choć sam fakt posiadania dziecka nie jest jakąś znowu atrakcją, ani wydarzeniem..
   Ale z drugiej strony jeśli Afryka ma dziś 1 mld mieszkańców a na koniec stulecia będzie mieć 2,8 mld, to połowa z tych ludzi mieć będzie tylko jedno marzenie – dostać się do Europy.
   Po co im 4-7 dzieci ? Prymitywna forma mierzenia bogactwa – ilością dzieci…

   • Wielodzietność jest elementem kulturowym w Afryce. Duża rodzina to oznaka błogosławieństwa. Dziecko do dar Boga. W Afryce singli się nie szanuje. Kobieta nie mają dzieci jest odsuwana na margines życia społecznego. Bezpłodność do jest dla niej katastrofa. W Indiach takie kobiety kończą jako prostytutki. Rodziny się wyrzekają. To im zrobiły też szczepionki. Średnia wieku w Afryce to 24 lata. W Europie 42….

 6. Sytuacja w krajach Zachodu zaczyna przypominać sytuację w Imperium Rzymskim tuż przed jego upadkiem! W pewnym momencie większość zdała sobie sprawę z powagi sytuacji polityczno-społeczno-gospodarczej a pomimo to wierzono, że były to tylko chwilowe trudności i Rzym będzie istniał wiecznie!
  Dwa lata później było już po wszystkim…

 7. W niemeickich mediach juz pojawila sie kampania, jak to nikt nie rozumie Bila Gatesa a wszystkie oskarzenia to teorie spiskowe a sceptycy zadaja jakichkolwiek danych co do faktow oto prosze: Abstract:
  In 1993, WHO announced a “birth-control vaccine” for “family planning”. Published research shows that by 1976 WHO researchers had conjugated tetanus toxoid (TT) with human chorionic gonadotropin (hCG) producing a “birth-control” vaccine. Conjugating TT with hCG causes pregnancy hormones to be attacked by the immune system. Expected results are abortions in females already pregnant and/or infertility in recipients not yet impregnated. Repeated inoculations prolong infertility. Currently WHO researchers are working on more potent anti-fertility vaccines using recombinant DNA. WHO publications show a long-range purpose to reduce population growth in unstable “less developed countries”. By November 1993 Catholic publications appeared saying an abortifacient vaccine was being used as a tetanus prophylactic. In November 2014, the Catholic Church asserted that such a program was underway in Kenya. Three independent Nairobi accredited biochemistry laboratories tested samples from vials of the WHO tetanus vaccine being used in March 2014 and found hCG where none should be present. In October 2014, 6 additional vials were obtained by Catholic doctors and were tested in 6 accredited laboratories. Again, hCG was found in half the samples. Subsequently, Nairobi’s AgriQ Quest laboratory, in two sets of analyses, again found hCG in the same vaccine vials that tested positive earlier but found no hCG in 52 samples alleged by the WHO to be vials of the vaccine used in the Kenya campaign 40 with the same identifying batch numbers as the vials that tested positive for hCG. Given that hCG was found in at least half the WHO vaccine samples known by the doctors involved in administering the vaccines to have been used in Kenya, our opinion is that the Kenya “anti-tetanus” campaign was reasonably called into question by the Kenya Catholic Doctors Association as a front for population growth reduction.

  Quote: Oller, John & Shaw, Christopher & Tomljenovic, Lucija & Karanja, Stephen & Ngare, Wahome & Clement, Felicia & Pillette, Jamie. (2017). HCG Found in WHO Tetanus Vaccine in Kenya Raises Concern in the Developing World. Open Access Library Journal. 04. 1-30. 10.4236/oalib.1103937.

  https://www.researchgate.net/publication/320641479_HCG_Found_in_WHO_Tetanus_Vaccine_in_Kenya_Raises_Concern_in_the_Developing_World/download

 8. test na koronawirusa to lipa wykazuje kilka innych wirusów np grypę, chlamydię. i kilka innych możesz mieć któregoś z nich a test wykaże korone

 9. Wielodzietność jest elementem kulturowym w Afryce. Duża rodzina to oznaka błogosławieństwa. Dziecko do dar Boga. W Afryce singli się nie szanuje. Kobieta nie mają dzieci jest odsuwana na margines życia społecznego. Bezpłodność do jest dla niej katastrofa. W Indiach takie kobiety kończą jako prostytutki. Rodziny się wyrzekają. To im zrobiły też szczepionki. Średnia wieku w Afryce to 24 lata. W Europie 42…. Teraz Afryka się boi, że Chiny im przyślą jakieś świństwo jako szczepionki.

Comments are closed.