Jakub Kulesza z Konfederacji UJAWNIA swoje stanowisko ws. 5G. Kolega z partii: „Dlaczego chcesz nas pozabijać?” [FOTO]

Jakub Kulesza. Foto: Konfederacja
Jakub Kulesza. Foto: Konfederacja
Prenumerata Najwyższego Czasu!

5G to budzący wiele kontrowersji temat. Z wchodzącą do polski technologią łączy się wiele niejasności. Swoje stanowisko w tej sprawie przedstawił Jakub Kulesza z Konfederacji.

„UJAWNIAM! Na temat sieci 5G mam takie samo zdanie jak na temat wszystkiego, co opiera się na PROMIENIOWANIU – ray tracing, stone skimming, microwave, cathode-ray tube, radiography, digital light processing, ultrasonography, megaphone etc. WIECIE JAKI TO MA WPŁYW NA ŻYCIE LUDZKIE?” – napisał na Twitterze Konfederata.

Dla tych, którzy nie rozpoznają angielskich nazw poszczególnych rodzajów promieniowania polecamy wyszukiwarkę Google. Odkryjecie straszną prawdę!

Kuleszy odpowiedział jego partyjny kolega, asystent Janusza Korwina-Mikkego, Karol Wilkosz. Napisał: „Dlaczego chcesz nas pozabijać?” i dołączył obrazek ilustrujący.

21 proc. Polaków w wieku 25-64 lata ma wyższe wykształcenie (dane na 2015 rok). Jak więc widać inżynierów w narodzie nam nie brakuje i stąd prawdopodobnie tyle fachowych opinii na temat sieci 5G przewija się przez fora internetowe.

Część komentujących jest nastawiona negatywnie do tej nowości. Niektórzy twierdzą np., że sieć 5G powoduje koronawirusa; inni, że tylko raka.

Ostatnio mieszkańcy polskich blokowisk zaczęli bać się własnych mieszkań. Wielu z nich odłączając na noc Wi-Fi – na wszelki wypadek, jakby jego zbyt długie działanie powodowało np. koronawirusa – dostrzegło, że na liście dostępnych sieci są takie nazwy, jak „TEST 5G MOC 500%”.

O co chodzi? Pisaliśmy o tym TUTAJ.

 

Comments are closed.