Czy Stanisław Żółtek poprosiłby Donalda Trumpa o poratowanie szlugiem? [VIDEO]

Stanisław Żółtek Źródło: prt sc YouTube/Karol Wilkosz
Prenumerata Najwyższego Czasu!

Stanisław Żółtek startuje na prezydenta RP. Od czasu rokoszu przeciw Januszowi Korwinowi-Mikkemu prezes KNP nie jest specjalnie poważnie traktowany w kręgach wolnościowej prawicy. Pokazują to również pytania na które przychodzi mu odpowiadać podczas tej kampanii wyborczej.

Gdy inni kandydaci są pytani o koronawirusa, suszę czy nadchodzący kryzys gospodarczy, to Stanisław Żółtek odpowiada, czy… „poprosiłby Donalda Trumpa o poratowanie szlugiem”.

Pytanie, które Żółtek dostał od Internauty, nawiązuje do popularnego mema. Swego czasu Stanisław Żółtek był europosłem, jednak z powodu niechęci do wypełniania swoich obowiązków i latania do Brukseli, oraz dość nieparlamentarnej aparycji, stał się bohaterem zabawnych internetowych grafik.

Stanisław Żółtek na popularnym memie
Źródło: Facebook/Sokzraka 9.0

Jeśli jakimś cudem Żółtkowi udałoby się zostać prezydentem, to zapewne miałby okazję poznać Donalda Trumpa. Internauci chcieli się dowiedzieć, czy prezes KNP mógłby poprosić prezydenta USA o poczęstowanie papierosem.

Okazuje się, że Żółtek nie miałby żadnych oporów przed poproszeniem Trumpa o „poratowanie szlugiem”.

– Jakby był koło mnie i siedział. Jakbyśmy razem siedzieli gdzieś na progu i akurat on miał szlugi, a ja bym nie miał, a ciężko by nam było…. No, to może bym go poprosił – powiedział kandydat KNP na prezydenta.

Zabawne nagranie na swoim profilu na YouTubie udostępnił Karol Wilkosz:

Comments are closed.