Pandemia została zaplanowana? Grzegorz Braun: „Prorok, czy ch*** jakiś? Plan Rockefellera już jest w toku” [VIDEO]

Grzegorz Braun: Plan Rockefellera już jest w toku || NCzasTV
Grzegorz Braun: Plan Rockefellera już jest w toku || NCzasTV

Grzegorz Braun był gościem Tomasza Sommera w NCzasTV. Redaktor naczelny „Najwyższego Czasu” rozmawiał z posłem Konfederacji o „raporcie Rockefellera”, czyli dokumencie w którym 10 lat temu przewidziano pandemię.

– Dzisiaj będziemy analizować specjalny raport fundacji Rockefellera sprzed 10 lat – zaczął Tomasz Sommer. – Proszę sobie wyobrazić, że w tym raporcie sprzed 10 lat mamy rozpisany scenariusz globalnej pandemii, który się w tej chwili realizuje na naszych oczach.

– Czy to prorocy byli? Czy mają jakiś dar widzenia? – zastanawia się naczelny „Najwyższego Czasu”.

Rzeczony dokument, o którym w NCzasTV rozmawiali Sommer i Braun, nosi tytuł: „O przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowego”.

– Główny gwóźdź programu w tym scenariuszu to jest przewidzenie […] totalnego zatrzymania komunikacji, handlu, a nawet kontaktów międzyludzkich w skali krajowej i międzynarodowej – wymienia Grzegorz Braun. – I to jest ten punkt w tym scenariuszu, który w tej chwili na naszych oczach się realizuje.

Nawiązując do raportu Rockefellera Grzegorz Braun przypomniał pointe starego góralskiego dowcipu brzmiącą: „Prorok czy ch*** jakiś?”.

Konfederacie chodziło o to, że aż trudno uwierzyć, iż „kilku łebskich dekadę temu przewidziało to wszystko”.

Czy to jednak rzeczywiście wszystko może być częścią tajnego planu jakichś obcych sił, które pociągają za sznurki? Aby wyrobić sobie własną opinię na ten temat warto obejrzeć całą rozmowę w NCzasTV.

11 KOMENTARZE

 1. Trzeba jeszcze dopisać, że to żyd, to wtedy sprawa staje się bardziej przejrzysta. Nie każdy Polak o tym wie a Polactwo nie wie na pewno…

 2. To wspaniała wiadomość szczególnie dla… przedstawiciela amerykańskiego rodu/rodziny Rockefellerów przedstawionego obok GBrauna! Jak oni będą wymierać w takim tempie, to kto z nich pozostanie zżerać konfitury?! Tak to już z nimi jest.

 3. DODA UCZESTNICZY W RUCHU QANON I ZOSTAŁA OSTATNIO OSZKALOWANA (WYŚMIANA) NA INTERII, JAK CHCIAŁA WYJAŚNIĆ O CO CHODZI W CAŁEJ SPRAWIE I ŻE JEST FANKĄ TEGO RUCHU CO TO NIBY JEST TYLKO TEORIĄ SPISKOWĄ

  NIESAMOWITE ! QANON-TRUMP NAPISAŁ O DODZIE W HASZTAGU https://qanon.pub/#4103 SPRAWDŹ SAM TO SIĘ ZDZIWISZ.

  NIE UDOSTĘPNIANE NIGDZIE W POLSKICH I ZAGRANICZNYCH MEDIACH
  PHOTOS: Niewypowiedziany horror pod Central Park w Nowym Jorku – zdeformowane ofiary – eksperymenty genetyczne
  https://timothycharlesholmseth.com/photos-unspeakable-horror-beneath-new-yorks-central-park-deformed-victims-genetic-experiments/

  • Nikt nie napisał o Dodzie, chodzi o to że przeglądarka bing nie zwraca wyników do wpisanego zapytania…

 4. No panie Sommer nie pierwszy raz mówi pan do p.Brauna per/ty chce się pan dowartościować Jego kosztem. co to q-źwa ma być.Pan Braun Panie redaktorze , a pan redaktor dalej swoje.Nie podoba się to nie tylko nam Nie pozdrawiamy. Milena 5 innych osób

  • 6 osób i żadna nie zauważyła, że obaj panowie są na ty, a „panie redaktorze” to tylko żart?

 5. Plany zamordyzmu, wy szczepienia, depopulacji
  nawet plan 3 wojny Alberta Pike
  wojna islamu z syjonistami,
  eksterminacja niszczycieli cywilizacji …

Comments are closed.