Stop 447 Stanisław Michalkiewicz w NCzasTV Źródło: YouTube NCzasTV
Stanisław Michalkiewicz w NCzasTV Źródło: YouTube NCzasTV

Stanisław Michalkiewicz był gościem Tomasza Sommera w NCzasTV. W trakcie rozmowy odniósł się między innymi do sprawy byłej już rzeczniczki kampanii Andrzeja Dudy Jolanty Turczynowicz-Kieryłło, która obecnie biega po opozycyjnych mediach i opowiada, że nie wierzy w sukces umiłowanego Prezydenta.

Nie wiem czy Pan wie, że ta pani, która była rzeczniczką kampanii Prezydenta Dudy, to teraz występuje w różnych programach telewizyjnych, a wszystko przez to, że zataiła ten smutny fakt, że kogoś pogryzła w trakcie utarczki wyborczej w środku nocy – przypomniał Tomasz Sommer.

To niezawodna „Gazeta Wyborcza” wyciągnęła i niestety musiała stracić tę posadę i w tym momencie straciła wiarę w Andrzeja Duda – dodał ironicznie.

Michalkiewicz o upadku obyczajów w Polsce

To jest tylko ilustracja upadku obyczajów w Polsce, a zwłaszcza wśród kobiet, które po prostu są rozwydrzone. Ta pani mecenas Turczynowicz-Kieryłło jest przykładem tego – zaczął Michalkiewicz.

Michalkiewicz. The Movie

Za moich czasów się mówiło: choćby Cię tarzali w smole, nie mów co się dzieje w szkole. A tutaj tylko dziennikarze pogonili jej kota, a ona od razu ściąga majtki każdemu i demonstruje: o patrzcie jak on tutaj wygląda bez kaleson – przypomniał.

Po prostu wstyd i obraza Boska – dodał. Publicysta odniósł się też do tego, że to sam Prezydent Andrzej Duda nominował Turczynowicz-Kieryłło na rzeczniczkę swej kampanii.

To tylko dowodzi tego, że pan Prezydent Duda nie zna się na ludziach. Krótka ławka. Bierze się taką panią nie wiadomo skąd, jakie kwalifikacje ma (…) można by z większą starannością przyjrzeć się urzędnikom, których angażuje się do kampanii wyborczej – podkreślił Michalkiewicz.