Eurodeputowana Spurek dla obrony demokracji gotowa na eurototalitaryzm

Europosłanka wybrana z list Wiosny Biedronia Sylwia Spurek z wegańskim Hot-Dog-iem. Foto: Instagram
Europosłanka wybrana z list Wiosny Biedronia Sylwia Spurek z wegańskim Hot-Dog-iem. Foto: Instagram

Eurodeputowana Sylwia Spurek zaprezentowała kolejny „ciekawy” pomysł. Chce uczynić z UE superpaństwo, które weźmie za pysk „populistów, nacjonalistów i homofobów”. Jej pomysł spotkał się jednak dość „umiarkowaną” recepcją.

Sylwia Spurek napisała na Twitterze: „Jeżeli chcemy, żeby UE stała na straży wartości naszej Wspólnoty, to musimy dać jej do tego twarde kompetencje i narzędzia. Inaczej grożą nam wpływy kolejnych populistów, nacjonalistów i homofobów. Albo silna UE, albo oni. Ja wybieram to pierwsze”.

Na reakcję internetu nie trzeba było długo czekać. Taka jasna deklaracja wprost o tworzeniu Związku Socjalistycznych Republik Europejskich spowodowała, że nie zostawiono na eurodeputowanej suchej nitki.

Internauci pisali m.in.: „Dobrze, że się Pani określa za utworzeniem jednego superpaństwa. Zawsze warto wiedzieć z kim ma się do czynienia”.

„Ale pani bzdury pisze. Układ Warszawski-bis się pani marzy . Już to przerabialiśmy. Dziękujemy”.

„Myślę, że lekarze specjaliści mogliby panią uratować. Skoro w Boga jak widać pani nie wierzy to spowiedź odpada. Jej ekwiwalentem dla ludzi o bezsensownym trybie życia, jest wizyta u psychologa”.

Jedzenie mięsa zapobiega w znacznym stopniu chorobom psychicznym. To nie jest fejk, tylko ustalenia wybitnych naukowców”.

Opinia Rafała Ziemkiewicza była tu wyjątkowo grzeczna: „Tłumacząc na polski: „tylko wzięcie państw narodowych za pysk przez oligarchów, niezależnych od procedur wyborczych, może utrzymać status quo, zagrożono przez buntujące się narody. Musimy zniszczyć demokrację, żeby ją uratować.”

10 KOMENTARZE

  1. Czy jest jakiś odważny psychiatra, który potrafi postawić tej pani diagnozę ?
    Bo dla logicznego myślenia – lewactwo to choroba psychiczna. Trzeba to tylko naukowo ująć.

  2. Jakieś elementy diamatu częstokroć występują w wypowiedziach tej pani.Nie podejrzewam,że ma świadomość tego,ale może ktoś jej podpowiada co i kiedy powiedzieć.

  3. We wszystkich trzech kategoriach mam u tow. Suprek przechlapane. Mam nadzieję, ze obóz reedukacyjny tow. Suprek otworzy w Bieszczadach, ewentualnie Beskidzie Mały.

  4. Po co promujecie Spurek? Nikt o nie by nie wiedział, a tak co tydzień N. Czas przypomina…Spurek- to, Spurek-tamto…

  5. I jeszcze bardziej tłumacząc na nasze – ta durna dzida jest przekonana o tym, że ma rację, totesz może stosować zamordyzm, żeby inni tesz uznali jej rację, a wtedy na świecie zapanuje mleko i miód płynący

  6. A to wszystko wina chłopów. Nikt nie chce ją posuwać…do przodu, w nauce logicznego myślenia. A krytyka to popychanie jej…do tyłu, uwstecznianie. PS. Patrząc na tego paszczura, chyba nie macie myśli erotycznych?

Comments are closed.