Grzegorz Braun: „Prorok, czy ch*** jakiś? Plan Rockefellera już jest w toku”. Ktoś zaplanował pandemię? [VIDEO]

Grzegorz Braun: Plan Rockefellera już jest w toku || NCzasTV
Grzegorz Braun: Plan Rockefellera już jest w toku || NCzasTV

Grzegorz Braun był gościem Tomasza Sommera w NCzasTV. Redaktor naczelny „Najwyższego Czasu” rozmawiał z posłem Konfederacji o „raporcie Rockefellera”, czyli dokumencie w którym 10 lat temu przewidziano pandemię.

– Dzisiaj będziemy analizować specjalny raport fundacji Rockefellera sprzed 10 lat – zaczął Tomasz Sommer. – Proszę sobie wyobrazić, że w tym raporcie sprzed 10 lat mamy rozpisany scenariusz globalnej pandemii, który się w tej chwili realizuje na naszych oczach.

– Czy to prorocy byli? Czy mają jakiś dar widzenia? – zastanawia się naczelny „Najwyższego Czasu”.

Rzeczony dokument, o którym w NCzasTV rozmawiali Sommer i Braun, nosi tytuł: „O przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowego”.

– Główny gwóźdź programu w tym scenariuszu to jest przewidzenie […] totalnego zatrzymania komunikacji, handlu, a nawet kontaktów międzyludzkich w skali krajowej i międzynarodowej – wymienia Grzegorz Braun. – I to jest ten punkt w tym scenariuszu, który w tej chwili na naszych oczach się realizuje.

Nawiązując do raportu Rockefellera Grzegorz Braun przypomniał pointe starego góralskiego dowcipu brzmiącą: „Prorok czy ch*** jakiś?”.

Konfederacie chodziło o to, że aż trudno uwierzyć, iż „kilku łebskich dekadę temu przewidziało to wszystko”.

Czy to jednak rzeczywiście wszystko może być częścią tajnego planu jakichś obcych sił, które pociągają za sznurki? Aby wyrobić sobie własną opinię na ten temat warto obejrzeć całą rozmowę w NCzasTV.

Prenumerata NCZ! z prezentem