X Æ A-12 – tak na imię dał Elon Musk swemu dziecku. Jak oznajmił jest ono płciowo neutralne

Ekon Musk i jego neutralne płciowo dziecko X Æ A-12. Zdjęcie: Twitter/ Elon Musk
Ekon Musk i jego neutralne płciowo dziecko X Æ A-12. Zdjęcie: Twitter/ Elon Musk

Szefowi Tesli coś się urodziło. Według niego to neutralne płciowo dziecko, któremu wraz ze swą partnerką nadał imię X Æ A-12.

Elon Musk i jego kochanka – piosenkarka Grimes oznajmili światu o przyjściu na świat ich dziecka. Jak stwierdzili jest oni neutralne płciowo, choć szef Tesli później przyznał, że to chłopiec. Szczęśliwi rodzice obwieścili światu, że będzie miał na imię X Æ A-12.

Tusk i Grimes oznajmili też, że będą chłopca wychowywać jako ni to ni owo, czyli płciowo neutralnie.

– Nie chcę nadawać dzieciom dzieci według płci, na wypadek, gdyby w swoim życiu później czuły się inaczej – wyjaśniła 32-letnia Grimes podczas transmisji na żywo w YouTube w lutym, jeszcze przed narodzinami dziecka. Para opublikowała teraz zdjęcia noworodka.

Na Twiierze Grimes wyjaśniła tez co znaczy imię tego neutralnego płciowo dziecka.
I tak:
X to nieznana zmienna
Æ – to elven – tak ma wymawiać słowo skrót Ai będące połączeniem słów love – miłość i artificial intelligence – sztuczna inteligencja.
A-12 to poprzednik SR 17 ich ulubionego samolotu, który jak napisała nie ma broni, tylko jest szybki. „Wspaniały w bitwach, ale bez używania siły”.
Ponadto „A” oznacza też jej ulubiona piosenkę „Archanioł” z gatunku metal rat – szczurzy metal.

Wszystko to brzmi pięknie i bardzo jesteśmy ciekawi co wyniknie z takiego eksperymentowania na swym własnym dziecku i czy po mamusi odziedziczyło ową sztuczną inteligencję, czy tez tatuś kiedyś ją chłopcu po prostu wszczepi podłączając go do jakiejś maszyny.

 

Comments are closed.