Georgette Mosbacher szczera do bólu. „Sieć 5G to jak umieszczenie kamery w każdym domu”

Georgette Mosbacher. / foto: Flickr
Georgette Mosbacher. / foto: Flickr

Sieć 5G oplata Polskę, już ponad 100 nadajników pracuje w całym kraju, a kolejne są już w przygotowaniu. W tym samym czasie zaskakującą informację na temat tej technologii podzieliła się ambasador USA w Polsce Georgeta Mosbacher.

Sieć Play planuje uruchomić w sumie ponad 500 nadajników 5G, jednak to nie ona będzie liderem w naszym nieszczęśliwym kraju. Ponad 1600 stacji nadawczych do lipca 2020 roku planuje uruchomić sieć T-Mobile.
Stacje te swoim zasięgiem mają objąć ponad 6 milionów mieszkańców. 600 kolejnych ma należeć do sieci Plus, która niedawno poinformowała o uruchomieniu pierwszych 100 nadajników.

„Kamera w każdym domu”

Zaskakującą opinię na temat sieci 5G w Polsce przedstawiła ostatnio ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher. W Polsat News była pytana o zablokowanie chińskiej sieci 5G w naszym kraju.

Nie zablokowaliśmy 5G. Pokazaliśmy jedynie, jak widzimy związane z 5G kwestie bezpieczeństwa. Wyjaśniliśmy je polskim sojusznikom – odpowiedziała ambasador USA w Polsce.

– Nasze obawy można zobrazować następująco: to jak umieszczenie kamery w każdym domu, trzeba więc mieć zaufanie do tego, kto tę technologię dostarcza i co dzieje się z przekazywanymi przez nas danymi – powiedziała.

– Wyjaśniliśmy to Polakom, a oni podjęli decyzję, z jakim dostawcą technologii chcą współpracować. My tego nie dyktowaliśmy – dodała Mosbacher.

Źródło: dobreprogramy.pl/Polsat News/nczas.com

14 KOMENTARZE

 1. Czy to znaczy ,że w większych miastach i okolicy wszyscy będą mieli „wirusa”(zagotowaną wodę w płucach)…, a jak już zostanie 12-15 milionów(od Kijowa do Zgorzelca) , to wtedy sieć 5G będzie zła? I wyłączona?
  No cóż „świeeennty smartfon” może wszystko, żyć bez niego się nie da.

 2. Bardzie ufam Chińczykom niż Amerykanom i mniej mi przeszkadza szpiegowanie przez Chiny niż przez USA. Choćby dlatego, że Chiny nie stosują swojego wewnętrznego prawa eksterytorialne przeciwko obcym obywatelom a na dodatek chiński sprzęt jest tańszy i dużo nowocześniejszy od amerykańskiego. :-)))))))))))))))))))))

  • Mały fiutku – w Moskwie od roku jest na ulicach 100 tysięcy kamer, do których program rozpoznawania facjat także Chiny dostarczyły. Pułk Chinoli, w 1917 roku, Lenin miał do dyspozycji na Uralu – na wypadek buntu Moskali. Wiesz co zjesz? Gawniuga „SzydeRca”?

 3. Nie obawiam się, że 5G źle wpłynie na moje zdrowie (bo i tak kiedyś umrę), ale właśnie tego, że odbierze mi i innym ludziom te resztki prywatności, które nam jeszcze pozostały, i proszę… ta głupia (dzięki Bogu, że jest tak głupia) Żorżeta w słowach „to jak umieszczenie kamery w każdym domu” te moje obawy potwierdza. Z ludźmi kontrolowanymi w ten sposób można zrobić po prostu wszystko. I uwaga: skoro właśnie teraz jest uruchamiana w Polsce sieć 5G (dziwny zbieg okoliczności), to może ta cała pandemia koronawirusa to jest po prostu kryzys kontrolowany, który został stworzony po to, żeby nam te resztki prywatności odebrać i jednocześnie pozbawić nas chęci oporu?…

 4. ponoć za granicą palą maszty z 5g, ha,ha,ha … czeba bedzie przy kazdym maszcie postawić strażnika z karabinem, he,he,he …

 5. 5G w kiblu pani mosbacher – po zrobienui kupki sedes wrzasnie wytrzyj DU.. pĘ i umieści dane na serwerze w US …

 6. Mały fiutku – w Moskwie od roku jest na ulicach 100 tysięcy kamer, do których program rozpoznawania facjat także Chiny dostarczyły. Pułk Chinoli, w 1917 roku, Lenin miał do dyspozycji na Uralu – na wypadek buntu Moskali. Wiesz co zjesz? Gawniuga
  „nasRalis polakus”?

 7. Ta podobny do Rity Haywarth cizia Trumpa na cieplej posadce erotycznej w Paryzu polnocy z typu „Roskosze Dyplomatow” musi splywac z Polski jak jego cala administracja. Trump z propaganda Hitlerowskiego muru przeciwko Meksykowi i rasistowska podwojnoscia ze katoliccy Meksykanie to Podludzie a Czesi i inni Slowianie jak jego zony i biedniejsi od polowy zamerykanizowanego Meksyku Polacy sa OK moze w Polsce liczyc jedynie na publiczne wynocha.

 8. Ta podobna do Rity Haywarth cizia Trumpa na cieplej posadce erotycznej w Paryzu polnocy z typu „Rozkosze Dyplomatow” musi splywac z Polski jak jego cala administracja. Trump z propaganda Hitlerowskiego muru przeciwko Meksykowi i rasistowska podwojnoscia ze katoliccy Meksykanie to Podludzie a Czesi i inni Slowianie jak jego zony i biedniejsi od polowy zamerykanizowanego Meksyku Polacy sa OK moze w Polsce liczyc jedynie na publiczne wynocha.

Comments are closed.