Kandydat Konfederacji obnaża propagandę TVP. „Bosak miał w kwietniu 4 minuty, a Duda 543 minuty”

Krzysztof Bosak przed Pałacem Prezydenckim.
Krzysztof Bosak przed Pałacem Prezydenckim. (Zdj. screen/FB)

Kandydat Konfederacji na prezydenta pokazuje skalę stronniczości TVP. „Czas antenowy kandydatów na prezydenta w kwietniu 2020 roku. Duda 543 minuty, Bosak 4 minuty. Czy to jest równorzędne informowanie o kampanii?” – zastanawia się.

– W każdej kategorii, którą weźmiemy, liczebność władz, liczebność personelu, wydatki na wynagrodzenia władz, wydatki na całość działania TVP, mamy po prostu ogromne wzrosty. 18 mln zł z tych wydatków, poszło wyłącznie na nagrody, a więc całościowe wydatki w 2019 roku 2,7 mld zł, z czego aż 18 mln zł na nagrody – mówił Krzysztof Bosak podczas konferencji prasowej.

„Bosak 4 minuty, Duda 543 minuty”

– Czas antenowy kandydatów na prezydenta w kwietniu 2020 roku. Andrzej Duda 543 minuty – powiedział oburzony Konfederata.

To jednak nie wszystko. Polityk obnażył też prawdę o rzekomej wojnie PiS i PO.

– Małgorzata Kidawa-Błońska, rzekomo zwalczana przez PiS 49 minut, drugi najlepszy wynik. Władysław Kosiniak-Kamysz, były koalicjant PO, rzekomo nielubiany przez PiS 22 minuty, Robert Biedroń 10 minut, Szymon Hołownia 7 minut, Krzysztof Bosak 4 minuty – grzmiał podczas konferencji. – Jeszcze raz, pierwsza i ostatnia pozycja, porównuję: Andrzej Duda 543 minuty, Krzysztof Bosak 4 minuty.

– Czy to jest równorzędne informowanie o kampanii wyborczej? – zastanawia się kandydat na prezydenta.

Telewizja publiczna nigdy nie był zbyt obiektywna – za żadnych rządów. Jednak w czasie pierwszej i drugiej kadencji PiS, ta ostentacyjna stronniczość zakrawa bezczelność.

„Ile w tym było pełnienia obowiązków, a ile kampanii?”

– Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że prezydent wykonuje swoje obowiązki – mówił Bosak. – W takim razie w tej statystyce mogłoby to zostać rozdzielone. Ile było informowania o działalności prezydenta, a ile o kampanii wyborczej – dodał.

– Tak wygląda statystyka. Jest to tak naprawdę zrobienie prywatnego folwarku, partyjnego folwarku z firmy, która powinna służyć całemu społeczeństwu – zrecenzował działania „reżimówki” Krzysztof Bosak.

Źródło: FB/Konfederacja

6 KOMENTARZE

 1. Nie oglądam telewizji od 7 lat i mi to lata koło ….
  Jednak dla niektórych ludzi, szczególnie ze starszego pokolenia to TVP jest jedynym źródłem informacji, wykoślawionej informacji.
  Rozmawiałem ze starszą osobą i jej poglądy na rzeczywistość sprawiły, że ręce opadły mi do kostek. Według jej poglądów to Jarosław jest drugim Piłsudskim, który uratował Polskę w latach dwudziestych od Ruskich. Tak i teraz Jarosław wraz z prezydentem Dudą dzięki wspaniałej współpracy Amerykanami obronili nas przed niewątpliwym zamierzonym atakiem Ruskich na Polskę. Minister Rolnictwa pan Ardanowski uratował i nadal ratuje polskie rolnictwo, które bez jego pomocy już dawno by upadło. Tylko jakieś warchoły podburzane przez ruskie onuce robią zamęt i przeszkadzają w pomyślnym rozwoju Polski. Dzięki geniuszowi premiera Morawieckiego budżet po raz pierwszy został zrównoważony, a nawet mamy parę miliardów oszczędności. A PIS to taki dobry pan, który spod serca ze swojego daje na biedne dzieci po 500 zł oraz emerytom daje, również ze swojego 13 emeryturę. Niebawem dojdzie 14-ta itd.
  A już ministra Szumowskiego nie może się nachwalić, tak dba o zdrowie Polaków. Gdy ta osoba przebywała dwa tygodnie na kwarantannie po powrocie córki pracującej jako opiekunka osób starszych w Niemczech, to widziała jak się o nią wraz z córką troszczą. Codziennie przybywał pod dom pan policjant pytający się z troską jak się czują i czy czegoś nie potrzebują. Nawet zakupy jej robili i nigdzie nie musiała chodzić.
  Po za tym ten minister tak się stara, nie sypia po nocach, widać to po podkrążonych oczach. Myśli jak tu jeszcze polepszyć życie ludzkie i uratować od niechybnej zagłady. Dzięki niemu zaraza w Polsce została bardzo mocno ograniczona, nie tak jak za granicą gdzie trup ściele się gęsto, zwłoki leżą na ulicach obgryzane przez szczury i wałęsające się bezpańskie psy, których właściciele umarli na koronawirusa.
  A tak w ogóle mamy najlepszego prezydenta, Polska pod jego przewodnictwem zaczęła się liczyć na świecie, prezydent Trump osobiście poklepał Dudę po plecach, no i rozmawiali jak równy z równym.
  Po ostatniej rozmowie telefonicznej chyba się na mnie obraziła, gdy próbowałem wyprowadzić ją z błędu, bowiem zwyczajnie się rozłączyła.
  Parę milionów takich ludzi i Polska jest zgubiona. Łatwiej wywrócić stalowy hełm na lewą stroną niż przekonać takie osoby do zmiany poglądów,

 2. Gdyby kandydat Bosak pokonał wrodzony strach i miał coś ciekawego do powiedzenia, to reporterzy sami by go znaleźli. Niestety kandydat jest nudny jak flaki z olejem.

Comments are closed.