HIT! „Niezależny publicysta” z TVP przysypiał na wizji?! Domowe warunki najwyraźniej sprzyjają drzemkom [VIDEO]

Piotr Semka Źródło: Facebook/Ruch Ośmiu Gwiazd

Publicysta i dziennikarz Piotr Semka przysnął podczas sobotniego programu w TVP INFO. Widzowie Telewizji Publicznej przez chwilę mogli patrzeć na ucinającego sobie drzemkę gościa. Później obraz został zdjęty z wizji.

Internauci publikują w Internecie nagrania z sobotnie programu w TVP INFO. Wszystko za sprawą Piotra Semki, który w czasie wypowiedzi innego rozmówcy… uciął sobie drzemkę.

Zabrakło porannej kawy? A może to zdalna rozmowa i domowe warunki sprzyjają drzemkom? Tak czy owak, sytuacja była naprawdę komiczna.

Widzowie Telewizji Publicznej mogli przez krótką chwilę popatrzeć na śpiącego Semkę. Później obraz został zdjęty z wizji.

Dzisiaj jednak nic nie ginie na zawsze. Internauci na pewno szybko tego nie zapomną. Nagranie ma szansę stać się hitem sieci.

9 KOMENTARZE

  1. Może to nie brak kawy, a np. cukrzyca.
    Była kiedyś już o Semkę jakaś afera, potem okazało się, że jest po prostu chory.

  2. Spaślak został komisarzem politycznym w Radiu Szczecin, chociaż pierwszy raz w tym mieście pojawił się w2015, już po czterdziestce – nie ma nic wspólnego z lokalnymi sprawami, zero znajomości miejscowej specyfiki,żadnych związków z miastem i regionem.

  3. PS był kiedyś naprawdę błyskotliwym publicystą jak SM! Ale to stare czasy Rz i wojującego z komuną dziennika Życie. Naprawdę.
    Tempus non stat.

  4. proste jak drut, chlopak zjadl 2 godziny wczesniej troche wiecej prostych weglowodanow,cukier w krwioobiegu poszedl bardzo szybko do gory,po pewnym czasie bardzo szybko opadl,a to prowadzi do uczucia szybkiego wyczerpania i nie kontrolowanych drzemek.

  5. Dobrze karmią w tej TVP. Z głodu Semka nie umrze na państwowym wikcie i wyspać się też może na wizji. Praca marzenie każdego dziennikarza.

Comments are closed.