Spurek znów żali się na Polskę. „Przypominamy bardziej kraj ZSRR niż UE”

TVP/Dr Sylwia Spurek. Foto: Facebook
Dr Sylwia Spurek. Foto: Facebook

Społeczność wyznawców LGBT świętowała wczoraj Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii. Z tej okazji Sylwia Spurek stwierdziła na Twitterze, że Polska przypomina „bardziej kraj ZSRR niż UE”.

Europoseł wybrana z list Wiosny Roberta Biedronia znów żali się na Polskę. Tym razem poszło o „prawa osób LGBT”. Sylwia Spurek twierdzi bowiem, że nie ma demokracji bez homomałżeństw. Domaga się też „prawa do uzgodnienia płci” oraz ochrony przed „mową nienawiści”.

„Fakty są takie, że z perspektywy praw osób LGBT przypominamy bardziej kraj ZSRR niż UE. Bo nie ma demokracji bez równości, nie ma równości bez równości małżeńskiej, bez prawa do uzgodnienia płci i ochrony przed mową nienawiści” – grzmiała na Twitterze Sylwia Spurek.

Swój wpis opatrzyła hasztagiem „#PrawaCzłowiekaGłupcze”.

Internauci jednak próbowali przywołać europoseł do porządku. „W Polsce homoseksualizm nigdy nie był karalny – w większości krajów zachodnich był, w niektórych do połowy XX wieku, w ZSRR zdaje się, że do końca. Dziękuję za uwagę” – czytamy w komentarzach.

„Głupcze? Brzmi jak mowa nienawiści!” – zwrócił uwagę jeden z użytkowników.

„No ja czekam i czekam, kiedy panią w końcu pociągną do odpowiedzialności za mowę nienawiści („przemoc ma płeć” – seksistowskie kłamstwo mające na celu sianie niechęci do mężczyzn). Ale widzę, że UE raczej mowę nienawiści promuje zamiast zwalczać” – stwierdził Społeczny Rzecznik Praw Mężczyzn.

Źródło: Twitter

18 KOMENTARZE

 1. znowu to zwiędłe pruchno. Był kiedyś taki miesięcznik muzyczny Non Stop. Kto pamięta ? Tam mieli 2 stałe rubryki: Piersi Sabriny i Majtki Mandy Smith. Co miesiąc je pokazywali Może Redakcja wziełaby z nich przykład.

  • O kobietach? Kolego nie powinno się mówić źle, a to, że ta różyczka już mocno przywiędła ( a nie zwiędłe pruchno!) i wyschła na trawie i szczawiu, winno wzbudzić chociaż nieco litości dla niej; ale odpasie się na zbędnej i sutej posadce w euorokołchozie i przecież musi ćwierkać tak, jak jej każą starsi i mądrzejsi.

 2. Wolno głupiątkom, kopulantkom i wszelakim dziwadełkom pleść , co im ślina na język przyniesie; można jedynie uśmiechnąć się i tyle.

 3. Spurek, gdyby w Polsce było jak w ZSRR, to najpierw kilkudziesięciu sołdatów ‚przeczyściłoby ci komin’, a teraz siedziałabyś na przesłuchaniu, w którym przyznałabyś się do wszystkiego, nawet do tego czego nigdy nie zrobiłaś. Ale to chyba powinnaś wiedzieć, przecież komunizm, którego pochodną jest neomarksizm, a jego genderyzm, to to, o co walczyli twoi przodkowie z armi czerwonej, którzy zawitali do Polski na ruskich czołgach, żydokomunistko pier….

 4. Dlaczego uparliście się by upowszechniać „mądrości” tylko jednej niepełnosprawnej umysłowo? Mało jest innych durniów na świecie? Tylko Spurek godna są celebrytyzmu?

 5. Uuuuuuuuuuuuu, antykomunizm, zapomniała Pani Sylwia, że oficjalną doktryną lewactwa, a zwłaszcza feminizmu, jest marksizm i (zazwyczaj) komunizm ;)
  To się w sumie powinna cieszyć, że przypomina ZSRR ;)

 6. PO CZYNACH I SYMBOLACH ICH POZNACIE. TEN CYBORG ZWANY KOBIETĄ TO WERSJA TESTOWA REPTILIANUS HUMANOID. WYJĄTKOWY PASKUDNY I NIEUDANY MODEL.

  @PLATFORMA
  CZY TE WASZE CZŁONKI PARTYJNE MAJĄ KLAPKI NA OCZACH PRZY USTALANIU SWOICH KANDYDATÓW DO SEJMU ?

 7. To, że ktoś powie „fakty są takie” nie oznacza koniecznie, że dana osoba przytacza następnie fakty. Najczęściej zwyczajnie myli niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu…

Comments are closed.