Na Madagaskarze zwietrzyli koronawirusowy spisek Instytutu Pasteura

Koronowairus. Badanie laboratoryjne. Zdjęcie ilustracyjne. Foto: PAP/EPA
Koronowairus. Badanie laboratoryjne. Zdjęcie ilustracyjne. Foto: PAP/EPA

Na Madagaskarze przybyło zwolenników teorii spiskowej wokół koronawirusa. „Zapracował” na to ciężko francuski Instytut Pasteura, który ma tam placówkę wspieraną przez WHO. Jego oddział na wyspie fałszywie zdiagnozował 6 maja 67 nowych przypadków zarażenia Covid-19 w ciągu jednego dnia.

Był to wybuch prawdziwej „bomby”. Do tej pory Madagaskar miał tylko 300 stwierdzonych przypadków zarażeń. Tak nagły przyrost, w kraju który nie miał wielu zachorowań, wywołał niemal panikę.

Okazało się, że wyniki testów były wadliwe i było nie 67, ale zaledwie 5 nowych przypadków zakażeń. Kiedy sprawa się wydała, zrobiło się nieciekawie. Może w innym kraju byłaby to zwykła pomyłka i wystarczyłby przeprosiny, ale na Madagaskarze natychmiast powstały teorie spiskowe.

W dodatku ten afrykański kraj ma swoje lekarstwo, naturalny „Covid-Organics” i jest obrażony, że światowe agencje ds. zdrowia wątpią w jego skuteczność. Prezydent Madagaskaru Andry Rajoelina uważa nawet, że gdyby taki lek posiadał jakiś kraj europejski, to takich wątpliwości by nie było. Wg prezydenta problem polega na tym, że środek pochodzi z Afryki i świat nie chce zaakceptować faktu, że taki biedny kraj jak Madagaskar, może znaleźć formułę ratującą przed pandemią.

Zrobili to specjalnie?

Teraz wpadka Instytutu Pasteura udowodniła Malgaszom, że ten Zachód tym bardziej nie jest nieomylny. Afrykańskie media piszą, że „w świetle tych skandali musimy zakwestionować wszystkie wyniki testów na koronawirusa przeprowadzane przez sieć Instytutu Pasteura”. Niektórzy twierdzą, że tak duży wzrost zachorowań miał zdezawuować skuteczność malgaskiego leku „covid-organics”.

Prezydent Andry Rajoelina w telewizyjnym przemówieniu w niedzielę 17 maja mówił o „niedopuszczalnej sytuacji, spowodowanej przez błąd człowieka lub celowe działanie”. Jak widać sam prezydent nie zamyka drzwi do teorii spiskowych.

Instytut Pasteura z Madagaskaru (IPM) zarządził wewnętrzne dochodzenie. Na razie twierdzi, że próbki mogły zostać zanieczyszczone w czasie transportu lub poboru i stąd pomyłka. W wywiadzie dla gazety Le Monde, André Spiegel, dyrektor IPM oburza się na publiczne ataki.

Spiegel mówi, że czuje się tym mocno dotknięty. „Rozumiem, że władze domagają się śledztwa, ale można było to zrobić w bardziej poufny i pokojowy sposób” – dodaje.

Źródło: Le Monde/ France Info

7 KOMENTARZE

 1. WHO to organizacja przestępcza. Żądam wstrzymania jakichkolwiek wydatków przez nasz rząd na tych bandytów.

 2. Do ludzi jeszcze nie dotarło, że ilością testów, sposobem ich użycia oraz sposobem klasyfikacji zachorowań i zgonów mogą dowolnie manipulować „plandemię”- co 2 tygodnie, albo 2 miesiące… mogą blokować i odblokowywać i to jest ich sposób na terroryzowanie ludzi i rozwalanie gospodarki.
  Próbkę tego dostaliście ma przykładzie testów w kopalniach. Wkrótce jak tylko będzie szczepionka to z wami zrobią to samo – masowe testy, kwarantanny i przymusowa szczepionka sterylizacyjna i modyfikująca genetycznie z czipem do kontroli.
  Żyjemy z miliardami różnych wirusów w naszym ciele.
  Testy CoV19 są fałszywe (83% testów daje falszywe pozytywne wyniki, część testów jest zainfekowanych – Dr. S. Montanari) i nie identyfikują ile „wirusa” ma próbka. Identyfikują fragment materiału genetycznego, który powszechnie występuje w wielu różnych wirusach oraz są naturalnym „produktemm” z komórek ludzkich w stresie. Testy zostały opracowane ponad 30 lat temu nawet. Wynalazca tych testów pisze sam, że nie należy ich używać do diagnostyki, ale do celów badawczych, naukowych – Dr. Kaufman.
  Wynikiem działania różnych czynników (np. stresu, strachu, substancji, napromieniowania, infekcji, chorób w organizmie) jest wydzielanie przez nasze komórki komunikacyjnego i obronnego materiału genetycznego (tzw. Exosomes). Exosomy są wydzielane, aby zaalarmować inne komórki i inne osobniki swojego gatunku o stresie. Exosomy pod mikroskopem mają identyczne wymiary, wygląd jak „wirus” CoV19 i tzw. testy na CoV18 identyfikują w rzeczywistości min. nasze Exosomy, które są naturalnym elementem eliminacji toksyn i obrony komórki. Organizm eliminuje następnie je i toksyny min. przez płuca i to objawia się „grypą” – kaszel, cieknący nos…Media i rząd tworzą tyle dodatkowego i niepotrzebnego stresu u ludzi, że nic dziwnego, że potem ludzie chorują i umierają rzekomo na wirusa CoV19, ale tak naprawdę to mieli choroby towarzyszące i dodatkowy stres medialny i tego organizm już nie wytrzymał…
  Gdy oni zamykają wszystkich tylko dlatego, że ktoś miał kontakt z kimś kto ma pozytywny test to jest to idiotyzm i terroryzm. Nawet, gdyby testy były jednoznaczne to sam fakt, że ktoś jest zarażony nie znaczy, że choruje ani tym bardziej, że umrze.
  Szpitale w USA dostają o 13000 $ więcej kasy za lecznie pacjenta CoV, jest presja na lekarzy aby zmarłym wpisywać CoV19. O tym był film na Youtube, dwóch lekarzy z Kaliforni mówili, ale został ocenzurowany
  Nakręcają liczby, aby domagać się od Chin reparacji i / albo mieć pretekst do wojny.
  Elity w każdym państwie nakręcają ta histerię, aby osiągnąć swoje cele. Popatrz na przykład Chin – wirus wybuvchł i zniknął.
  Posłuchajcie na yt Prof. Henryk Banach o technologii 5G na konferencji w Sejmie – 26.04.2019

 3. Po Tanzanii, Reuters podaje, że kolejne afrykańskie państwo – Burundi – wyrzuciło przedstawicieli WHO.
  „Wysłaliśmy im próbki kozy, papai i bażanta”: prezydent Tanzanii łapie WHO w epickim kłamstwie. Ponieważ liczba potwierdzonych przypadków koronawirusa eksploduje w całej Afryce, pełzające zaangażowanie WHO sprawiło, że niektórzy przywódcy są podejrzliwi wobec organizacji pozarządowej. Prezydent Tanzanii John Magufuli zaczynał być podejrzliwy wobec tej organizacji, więc podobno postanowił zbadać, czy organizacja jest tak wiarygodna i wiarygodna, jak się twierdzi.
  Zagrał w organizacji to, co lokalna prasa określiła jako „podstęp”: wysłał do testów próbki kozy, papai i przepiórki.
  Wszystkie trzy próbki miały podobno pozytywny wynik. Kiedy prezydent usłyszał tę wiadomość, podobno skonfrontował się z WHO, a następnie wyrzucił organizację z kraju. Chociaż, aby się upewnić, WHO musi jeszcze skomentować sytuację.
  RadioAN24

 4. „Powstały teorie spiskowe”. Jakby powstali Malgasze to byłoby wydarzenie a tak, to zwykłe pierdzenie w trąbkę.

Comments are closed.