Prawda wyszła na jaw. Takiego SMSa wysłał dyrektor Trójki ws. piosenki Kazika [VIDEO]

SMS ws. piosenki Kazika jaki otrzymał Piotr metz. Foto: Facebook Monika Olejnik / YouTube S.P. RECORDS S.P. RECORDS
SMS ws. piosenki Kazika jaki otrzymał Piotr metz. Foto: Facebook Monika Olejnik / YouTube S.P. RECORDS S.P. RECORDS

Piotr Metz, szef redakcji muzycznej Trójki ujawnił polecenie od dyrektora stacji Tomasza Kowalczewskiego. Dyrektor chciał zdjęcia z anteny utworu Kazika Staszewskiego „Twój ból jest lepszy niż mój”.

Szef redakcji muzycznej Trójki Piotr Metz oświadczył, że odchodzi z państwowego radia. Udzielił też internetowego wywiadu Monice Olejnik na jej Facebooku.

Metz pokazał telefon z wiadomością SMS od dyrektora stacji Tomasza Kowalczewskiego. „Piotrze, dopilnuj, aby piosenka o której rozmawialiśmy, nie była na antenie” – napisał Kowalczewski o godz. 2.52 w nocy.

– Najnormalniej w świecie uznałem, że nie mogę akceptować i takiego sposobu zarządzania ludźmi i sposobu traktowanie ludzi, tak jak Marka Niedźwieckiego ostatnio – powiedział.

– Nie wiem, czy ten SMS był ważny dla dyrektora, skoro o nim nie pamięta. Dla mnie był bardzo ważny, a nawet fundamentalny – skomentował dziennikarz.

Odnalazł się słynny nocny SMS w sprawie Kazika🙂 W Trójce coraz bardziej pusto! Z Piotrkiem Metzem wspominam moją dawną Trójkę❤️Odważną, silną i dla wolności ważną! #wolnemedia #solidarność #kultura #demokracja #polityka #odpowiedzialność #trójka #grechuta #kydryński #niedźwiecki #kazikstaszewski #muzyka #kora #Maanam #kogoniesłychać #piotrmetz #rysiekriedel #ladypank #niemen #perfect #kult #hołdys #muniekstaszczyk #oddziałzamknięty #wolność #metz

Opublikowany przez Monikę Olejnik Wtorek, 19 maja 2020

Metz był związany z Trójką od 15 lat. Od 2016 roku był dyrektorem muzycznym stacji.

Przypomnijmy, że w piątek 1998 notowanie Listy Przebojów Trójki wygrała piosenka Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój”. Po zakończeniu audycji notowanie zniknęło ze strony internetowej Trójki.

Kierownictwo stacji przekonywało, że unieważnili głosowanie w związku ze złamaniem regulaminu i manipulacją podczas liczenia głosów. Zapewniano też, że nie ma w nim cenzury.

Na znak protestu ze stacji odeszli dziennikarze.

Źródło: Facebook Monika Olejnik

19 KOMENTARZE

 1. To co ? Zacznie się teraz wybielanie redaktorków, którzy od lat „kręcili lody”, ustawiając listę przebojów w zależności od wysokości wpływów na ich prywatne konta ?

 2. Ok, więc niech wróci tam ktoś z powrotem z PO/SLD/PSL/lewicy, może znowu jakiś pederasta?! Czy inny pedofil cha cha.
  I też będzie prawda, tylko taka inna, bardziej prawdziwa cha cha

 3. Czy te partyjne osobniki nie potrafią knuć przeciwko swoim przeciwnikom o normalnych porach dnia zamiast w środku nocy ?

 4. Żydy między żydami już się napierniczają, a głupi Polacy nie wiedzą już, o co w tym wszystkim chodzi?

  • ● „Mariusz Mikołaj z PWSSP (Wrocław) przedstawił jako pracę dyplomową cykl obrazów związanych m.in. z postacią ks. Popiełuszki. Z wnioskiem o anulowanie dyplomu wystąpił sam minister Żygulski.” — „Na indeksie” nr 9, 1985.

   .

   • [––––] (art. 2 p. 5 Ustawy o Kontroli Publikacji i Widowisk z dn. 31 VII 1981 r., Dz. Ust. nr 20, poz. 99, zmiana 1983, Dz. Ust. nr 44, poz.204)

 5. Treść SMSa jest znana, ale kto go wysłał? To że jest tam na górze jakieś nazwisko przecież o niczym nie świadczy. Też mogę takiego smsa wyprodukować z kumplem – wystarczą 2 nr telefonu.

 6. @George
  No i założyli kanały na początku lat 90 pan Walter i pan Solorz. Dlaczego tylko im dano koncesje w owym czasie, ciekawe… Co do radia, liczba stacji jest naprawdę duża, ale te prywatne to w 90% łup łup – muzyka 99% czasu. Gdzie jakieś wartościowe dyskusje, obiektywne debaty czy programy popularnonaukowe? Prywatyzacja niestety nie powoduje podniesienia wartości merytorycznej

  • A w tvp co masz Martyniuk , propaganda , teleturnieje , telenowele . Taka misja . Miliard z abonamentu i ponad dwa miliardy z reklam , o dziwo nie starcza na tą szmirę , 10 miliardów na tvp i na polskie radio musi być . Nie mam wątpliwości że gdyby forbes sporządził ranking żebraków to Jacuś wciągnąłby ojca dyrektora nosem .

  • dopiero teraz? wysmarkaj nos, ale uważaj, te „zapachy” co się od razu do niego dostaną w miejsce „zielonych gilów” mogą zabić; taka to ci jest już zatruta atmosfera w Polsce, Jewropie i na świecie; strach się bać; (;-D)

 7. Kazik jest takim samym obleśnym obłudnikiem jak pisowskie faryzejstwo. Wyczuł grubasek, z której strony pajdka jest posmarowana i postanowił to wyzyskać. Na poprzednim etapie trzymał z jądrem pisowskiego jądra, czyli z braćmi Karnowskimi i wPolityce.pl.

Comments are closed.