Po zakażeniu koronawirusem depresja, lęki i zespół stresu pourazowego. Badania nie pozostawiają wątpliwości

Koronawirus. Obrazek ilustracyjny. Źródło: pixabay
Koronawirus. Obrazek ilustracyjny. Źródło: pixabay

Badania naukowców na grupie osób, które przeszły zakażenie wirusem SARS lub MERS, pokazują iż mierzą się one z zespołem stresu pourazowego w okresie dwóch lat od wyzdrowienia. Podobne wyniki mają dać badania na osobach wyleczonych z koronawirusa.

Wyniki badań brytyjskich naukowców odnoszą się do osób, które przeszły zakażenie spowodowane wirusem koronawirusa. Celem badania było wskazanie możliwych psychicznych i neuropsychicznych skutków zakażenia SARS, MERS i COVID-19.

Problemy psychiczne po zakażeniu koronawirusem

Osoby zakażone koronawirusem po wyleczeniu częściej mają problemy psychiczne. Po uzdrowieniu miały one szereg problemów, takich jak depresja, majaczenie, lęki lub też zaburzenia snu i pamięci. Dodatkowo 1/3 przebadanych osób w ciągu dwóch lat doświadczyło zespołu stresu pourazowego.

Badania pokazują, że te same skutki, jak przejście zakażenia SARS, MERS, może wywoływać COVID-19. – Nasza analiza ponad 3550 przypadków koronawirusów sugeruje, że większość ludzi nie będzie cierpieć w związku z zaburzeniami czy chorobami psychicznymi po zakażeniu koronawirusem – mówi dr Jonathan Rogers z University College London w rozmowie z BBC.

5 KOMENTARZE

 1. Już kilka razy miałem ból gardła z powodu tego wirusa. Depresja, zmędzenie i całe spektrum innych objawów łącznie z cukrzycą, chorobami serca i nowotworami – to jest spowodowane przez długoterminowe wystawienie na promieniowanie elektromagnetyczne.
  Zobaczcie na yt – ptaki się bronią i atakują nadajniki sieci komórkowych – Breaking Birds Massively Attack Cell Tower Before Dropping Dead Freaky Footage!
  Każdy stres jest powodem obniżenia odporności i zwiększa podatność na wirusy i choroby.
  Na przesłuchaniu w USA Dr. Sharon Goldberg mówi o tym, że promieniowanie elektromagnetyczne ma biologiczne konsekwencje. Są ewidentne naukowe dowody na związek promieniowania elektromagnetycznego z powstawaniem: nowotworów, uszkodzeniami DNA, uszkodzeniami serca, cukrzycy, trudnościami z zasypianiem, utratą pamięci, psychicznymi chorobami (depresja, agresja, samobójstwa, narkotyki).
  Jesteśmy wystawiani na coraz to większe ilości pól elektromagnetycznych (radio, tv, sieci wifi, telefony komórkowe, smart meters – inteligentne mierniki, pola magnetyczne, smog elektryczny…) i to wszytsko się kumuluje.
  Poczytajcie sobie instrukcje smartfonów o odległości jakie należy zachować pomiędzy ciałem, a telefonem.
  Prawie każdy z was używa telefonu komórkowego, ale mało kto ma świadomość konsekwencji. Prawie kazdy z was zrozumie, że gdy nie macie zasięgu to znaczy, że fale z nadajnika zostaly pochłonięte przez jakąś przeszkodę. Zatem materia (atomy) pochłaniają fale elektromagnetyczne.
  To dotyczy nie tylko drzew i ścian budynków, ale również powietrza – w szczególnosci TLENU. Co się dzieje, gdy atom tlenu pochłonie energię fal elektromagnetycznych? Elektrony na orbicie szybciej krążą! Im więcej tej energii tym większa prędkość elektronów w atomie tlenu. Ten tlen wy potem będziecie usiłowali wdychać.
  Wasza hemoglobina jest transporterem tlenu i wydalanego dwutlenku węgla. Mechanizm pobierania i oddawania tlenu przez hemoglobinę działa precyzyjnie, ale jest zaburzany przez kontakt z naładowanym energią tlenem – konsekwencją jest trudność z oddychaniem. Im większa częstotliwość tym większa absorbcja energii przez tlen. Szczególnie krytyczna jest częstotliwość 60 GHz.
  5G wystawi nas na 24 godziny na dobę na dodatkowe i nowe częstotliwości promieniowania.
  Rząd PiS podniósł 100 krotnie normy energii promieniowanej przez nadajniki.
  Pojawiają się wiadomości z Niemiec o nowej chorobie ptaków – mają trudnosci z oddychaniem.
  Pojawiają się wiadomości, że w USA i UK dochodzi do podpaleń anten 5G…Faktycznie mapy CoV19 pokrywają się z zaawansowaniem wdrażania 5G.
  W roku 2019 były pierwsze uruchomienia 5G. Równolegle dodatkowo do sieci naziemnej uruchamiają 5G przez sieć satelitarną…W Wuhan była uruchomiona pilotażowa sieć 5G… W Europie zachodniej (Włochy, Hiszpania, UK, Niemcy…) mają najdalej zaawansowaną sieć 5G. Były „zarażenia” i kwarantanna floty statków turystycznych klasy Diamond Princess, które używają nowoczesną technologię szybkiego satelitarnego internetu. Zastanówcie się dlaczego minister zdrowia nam mówi, że na CoV19 nie ma lekarstwa, dlaczego w krajach rozwiniętych, nawet tam gdzie jest lato i ciepło jest CoV19 (np. Australia), dlaczego w biednych krajach np. w PL zachorowania były głównie importowane z Europy zachodniej (napromieniowani narciarze z Włoch…), dlaczego są wiadomości o ponownym „zakażeniu” osób, które „wyzdrowiały” i były wypuszczone ze szpitali?
  Wraz z wdrażaniem 5G pandemia 5G/CoV19 będzie narastała i nie będzie dotyczyć tylko starych i schorowanych i niewiele pomoże jedzenie witaminek, mycie rąk, siedzenie w domu, noszenie najlepszej maski, respirator, ani szczepionka…5G to energia, która dodatkowo będzie aktywować wirusy i uszkadzać nasze DNA.
  To zabija powoli, epidemia nowotworów nie jest przypadkiem (około 40% zgonów w PL z powodu nowotworów), patrzcie na objawy wpływu promieniowania em. – utrata pamięci, nudności, agresja, trudnosci ze spaniem. Można się spodziewać interakcji z metalami (aluminium, rtęć) z szczepionek.
  Bojkotujcie urządzenia SMART, obserwujcie gdzie wam stawiają nadajniki. Zaopatrzcie się w mierniki. Protestujce u posłów.
  Posłuchaj koniecznie i przekaż dalej: 5G – Jerzy Zięba – Rząd zamierza nas grilować. oraz Wszystko co musisz wiedzieć o tej epidemii – Jerzy Zięba oraz SDZ54/2 Cejrowski: zaraza czy 5G? 2020/4/13 oraz Dr. Judy Mikovits, PhD about: COVID-19 masks, pandemia, vaccines and transmitting disease oraz 2 Doctors WARNING On 5G DANGERS Before Cell-Tower Legislation Hearing!

Comments are closed.