Afera pedofilska w filmie Latkowskiego „Nic się nie stało”. Radosław Majdan jeszcze w czasie programu na żywo wysłał SMS reżyserowi [VIDEO]

Radosław Majdan. SMS którego Majdan wysłał do Latkowskiego Źródło: Instagram/Radosław Majdan

TVP wyświetliło film Sylwestra Latkowskiego, „Nic się nie stało”, który miał traktować o pedofilii wśród celebrytów. W samym filmie żadnej bomby nie było, jednak po premierze w jednej z wypowiedzi odpalił ją sam reżyser.

Majdan, Szyc i Wojewódzki byli świadkami wykorzystywania dziewcząt?

– Borys [Szyc], może czas nie tłumaczyć się, tak jak mi się tłumaczyłeś, że byłeś pijany wtedy, że ćpałeś, że mało pamiętasz. Chcę żebyś po prostu powiedział opinii publicznej czego byłeś świadkiem i co robiłeś, a czego nie robiłeś – taki apel do popularnego aktora Latkowski wystosował po premierze.

– Mam tą samą prośbę do Majdana, do Wojewódzkiego, do tych dziewczyn i pań które tam mignęły – dodał Latkowski.

Z wypowiedzi reżysera wynika, że celebryci mogli być świadkami zdarzeń, które mogą mieć związek z pedofilią wśród gwiazd. Może chodzić o dowody w sprawie stręczycieli, działających w klubie „Zatoka Sztuki” w Sopocie – na tym bowiem głównie skupiał się film.

Radosław Majdan straszy sądem. „Każda forma przemocy seksualnej, a szczególnie pedofilii budzi moja odrazę”

Radosław Majdan dodał długie oświadczenie w swoich mediach społecznościowych. Sportowiec i celebryta twierdzi, że wiadomości do Latkowskiego słał już w czasie trwania programu na żywo.

„Jeszcze podczas trwania programu na żywo, zdobywając numer pana Latkowskiego wysłałem mu SMS z prośbą o sprostowanie jego wypowiedzi, angażującej mnie w tę sprawę” – poinformował na swoim Instagramie Radosław Majdan.

„Reaguje tak stanowczo i zdecydowanie, gdyż każda forma przemocy seksualnej, a szczególnie pedofilii budzi moja odrazę i nigdy nie mógłbym czegoś takiego akceptować” – twierdzi.

Majdan pisze, że „spokój jego żony został naruszony” i dlatego „domaga się szybkiego sprostowania”. Poniżej wiadomość, którą wysłał do reżysera filmu:

SMS, którego Radosław Majdan wysłał do Sylwestra Latkowskiego po premierze „Nic się nie stało”
Źródło: Instagram/Radosław Majdan

Afera pedofilska. Latkowski wymienia nazwiska celebrytów. Wojewódzki idzie do sądu [VIDEO]

Źródło: instargram

12 KOMENTARZE

 1. No i proszę stali oglądacze tvn nagle przelaczyli się na publiczną telewizję i to tak bez powodu, zapewne ni powiatowy, ni Szyc mi Majdan z pedofilią nic wspólnego nie mają i bywali tam jedynie po to by podziwiać obrazy mistrzów

 2. Poszukiwanie najwłaściwszej strategii dla wszystkich kandydatów opozycji we wszelkich wyborach kuleje nie tylko z powodu interesów politycznych i ściśle polskich środowisk przeróżnych specjalnych kast, ale właśnie z powodu degeneracji ich statusu intelektualnego oraz kompletnej atrofii ich kontaktu z rzeczywistością.
  Ten zanik ich rozumienia tego jak jest, paraliżuje nie tylko polityczne mózgi totalitarnych przywódców wszystkich opozycyjnych partii politycznych, nie tylko prominentnych i uważanych za wybitnych spin doktorów, specjalistów od PR i doradzających im „ekspertów” od marketingu politycznego. Oni nie tkwią w żadnej intelektualnej bańce – oni wszyscy są po prostu na tyle zdemoralizowani, że nie są w stanie rozumieć, ani tego co się w świecie, ani w Polsce dzieje. To są progresywni paralitycy intelektualni, którym demoralizacja rozum odbiera.

  I w tym momencie potrzebny jest kolejny przykład – a nawet dwa:

  Pierwszy.
  Borys Budka parę dni temu z dumą wspominał „kazanie Jana Pawła II o kremówkach wygłoszone w Wadowicach”. Łapy opadają jak się coś takiego słyszy.Ten facet jest absolutnie poza, jest „the Extra-Terrestrial” !Jest tak Piramidalnie Obcy (PO), że chyba nigdy nie pojmie jak i dlaczego się wygłupił.

  Drugi ten przykład, to cały film Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało” .oglądany jako obraz raka trawiącego społeczną tkankę rozumu elit kultury ,sztuki i sądów specjalnej kasty…

  Skrajna demoralizacja.

  KONKLUZJA<
  Dopiero po zastanowieniu się nad splotem oddziaływań demona demoralizacji dręczącego polskie elity polityczne, możemy dołączyć do tego splotu zjawisko fundamentalnej przemiany cywilizacyjnej, w którą wchodzi współczesny świat. A w obliczu tej przemiany, tak zwana progresywna lewica razem z całą jej ideologią ląduje na przerażająco anachronicznych manowcach. Ani przyszłość, ani żaden progress cywilizacji nie mieści się w majtkach.

 3. Biorąc pod uwagę ilość rozwodników, cudzołożników, rozpustników, nepotów, alkoholików, złodziei, oszustów i zwolenników aborcji (gdy tylko sprawa dotyczy ich żon lub córek) w obecnej ekipie rządzącej, żadna lewica nie jest w stanie przebić ludzi „dojnej zmiany”.

  • PiS to też jest lewica – narodowi socjaliści, w odróżnieniu od międzynarodowych socjalistów z partii Razem. A działacze takiej partii Razem, to raczej nie mają żon i córek, bo są bardzo Nowocześni.pl.

 4. Nigdzie do sądu te gwiazdy nie pójdą bo wiedzą, że wiązałoby się to zaraz z praniem brudów, z których by mogło wyniknąć bardzo wiele niemiłych rzeczy dla nich. Podobnie jak i po filmach o księżach żadnych spraw sądowych przeciwko reżyserwoi nie było tak samo i tutaj.

 5. Nic sie nie stalo i nie stanie. Nawolywanie do umoczonych zeby sie przyznali oznacza skrajna naiwnosc. W tym kraju jest wiecej umoczencow niz policjantow NIC SIE NIE STANIE.
  Kazdy bedzie gadal ze jest przeciw i tyle na gadaniu sie skonczy.

  A wiecie co jest najsmieszniejsze? Nawt gdyby wszyscy winni sie przyznali policja by zadzialala, prokurator itd, ale na koncu jest sąd… wiec NIC umoczencom nie grozi.
  Bez reformy sadownictwa, nie ma co liczyc na sprawiedliwosc.

 6. Oj pewnie będzie z tego kupa, duża kupa, większa aniżeli wojewódzka, bo coś brzydko zalatuje, cuchnęło już od dawna.

Comments are closed.